Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Із-за хвороби, внаслідок паління, помер колишній Президент Чехословаччини Вацлав Гавел 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
18.12.2011

Як повідомило чеське телебачення, в ранці у неділю 18.12.2011 р. у віці 75 років після тривалої хвороби помер колишній президент Чехословаччини Вацлав Гавел.  Вацлав Гавел, письменник, драматург, дисидент, правозахисник та громадський діяч, став відомим у 70-ті році, коли брав участь в розробці маніфесту з прав людини «Хартія-77».Рано вранці у неділю 18.12.2011 р. у віці 75 років після тривалої хвороби помер колишній останній президент Чехословаччини та перший президент Чехії Вацлав Гавел.

Вацлав Гавел, письменник, драматург, дисидент, правозахисник та громадський діяч, став відомим у 70-ті році, коли брав участь в розробці маніфесту з прав людини «Хартія-77».

Він став Президентом Чехословаччини після «Оксамитової революції» 1989 року і займав цю посаду до 1992 роки, був першим Президентом Чехії з 1993 по 2003 роки.

За словами офіційної представниці Гавела, він помер уві сні у заміському будинку в Градечке-на-Трутновску (Hrádeček na Trutnovsku). В останні хвилини поруч з режисером і колишнім політиком була його дружина актриса Дагмар Гавлова і одна з дбали про нього медсестер. Вацлав Гавел в останні місяці важко хворів. Проте в жовтні він брав участь в урочистостях з приводу свого 75-річчя і прийняв численних гостей, а навесні в якості режисера випустив фільм «Догляд» (Odcházení). Гавел відмовився від активної політичної діяльності, але брав участь у суспільному житті, наприклад, боровся проти підвищення ПДВ на книги.

Гавел вже давно страждав від захворювань дихальних шляхів. Його дихальна система була ослаблена із-за інфекцій, що були пов’язані інтенсивним курінням і раком, із-за якого лікарі півроку тому видалили йому праву легеню. Він мав також і інші проблеми зі здоров'ям: серцеві аритмії, перфорацію товстої кишки.

 
Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua