Zakonoproekt.Org.UA

 


Ізраїльтяне добре використовують національні кадри для розвитку власної економіки 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
05.04.2018

Можна було б лише порадіти за ізраїльтян, які так добре використовують національні кадри для розвитку власної економіки. І за одно зрозуміти, яку шкоду від цього мають українці.  Останній візит прем`єра України Володимира Гройсмана на його історичну батьківщину, привів, за даними прес-служи КМУ, до підписання  Імплементаційного протоколу А до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль. Основне завдання яких розширити умови тимчасового працевлаштування українських працівників в будівельній галузі на ринку праці Держави Ізраїль. Можна було б лише порадіти за ізраїльтян, які так добре використовують національні кадри для розвитку власної економіки. І за одно зрозуміти, яку шкоду від цього мають українці.

Останній візит прем`єра України Володимира Гройсмана на його історичну батьківщину, привів, за даними прес-служи КМУ, до підписання  Імплементаційного протоколу А до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль. Основне завдання яких розширити умови тимчасового працевлаштування українських працівників в будівельній галузі на ринку праці Держави Ізраїль.

Саме до такого приводить діяльність нинішньої влади, що прийшла керувати Україну після антиконституційного антидержавного збройного заколоту взимку 2013-2014 р.р., як колись після такого ж заколоту у 2004-2005 р.р..

В результаті населення України зменшилося з 52 млн. до 35 млн. чоловік. Підписання цього документу стосується і питань міграції та псевдо-безвізового режиму між Україною та Ізраїлем.

Коли ізраїльтяне можуть без віз в'їжджати і виїжджати в Україну коли захочуть, а українці в Ізраїль - лише коли дозволить Ізраїль.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми