Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Ізраїльтяни тепер мають закон про банкрутство 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
10.03.2018

До цього часу в них працювали 3 директиви, дві з яких діяли ще з часів британського мандата в Палестині.  Тепер же Кнесет Ізраїлю у другому і третьому читаннях затвердив закон про банкрутство, проект якого підготувало міністерство юстиції.  В законопроекті 375 пунктів. Комісія обговорювала проект 20 місяців протягом 32 засідань.До цього часу в них працювали 3 директиви, дві з яких діяли ще з часів британського мандата в Палестині.

Тепер же Кнесет Ізраїлю у другому і третьому читаннях затвердив закон про банкрутство, проект якого підготувало міністерство юстиції.

В законопроекті 375 пунктів. Комісія обговорювала проект 20 місяців протягом 32 засідань.

Новий Закон передбачає:

1. Особливу відповідальність членів рад директорів і генеральних директорів компаній, що знаходяться в положенні банкрутства, але ще не визнаних такими судом.

2. Змінює підхід до процедури банкрутства, переходячи від політики покарання до політики реабілітації боржників, особливо якщо мова йде про малих бізнесах, власники багатьох з яких зможуть по закінченні чотирьох років реабілітації отримати прощення боргів.

3. Збільшує частку малих кредиторів в розділі майна за рахунок банків і держави. Для цього держава, муніципалітети і банки частково відмовляться від пріоритетного права на стягнення боргів.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua