Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Як донецькі комуністи фальшували голосування у 1994 року 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
20.11.2010

«Засідання дев'ятнадцяте. Сесійний зал Верховної Ради України. 18 жовтня 1994 року.» Витяг зі стенограми.

«Веде засідання Голова Верховної Ради України Мороз О.О.

ГОЛОВА. Я ще раз звертаюся до всіх присутніх з приводу того, що ми голосуємо. Ми голосуємо проекти постанов, внесених відповідно до встановленого порядку в перелік тих питань, які сьогодні розглядаються.

Тому ви вправі як депутат наполягати на розгляді того питання, яке ви тільки що оголосили, але вносьте його в установленому порядку, а просто так його ніхто не буде зараз розглядати.

Далі. У вас на руках є два варіанти проектів постанов. Перший - від фракції «Комуністи України», другий - від двох депутатських груп і однієї фракції.

Кілька депутатів вносили пропозицію голосування проводити поіменно. Ставлю цю пропозицію на голосування.

«За» - 266. Рішення прийнято.

Ставиться на голосування проект постанови Верховної Ради такого змісту:

«Про укази Президії Верховної Ради України щодо тимчасового припинення та заборони діяльності Компартії України».

Я не буду преамбулу читати, а далі йде такий текст:

«Скасувати як такі, що суперечать Конституції і законам України, укази Президії Верховної Ради України від 26 серпня 1991 року про тимчасове припинення діяльності Компартії України, від 28 серпня 1991 року про доповнення Указу Президії про Тимчасове припинення. Діяльності Компартії України та від 30 серпня 1991 року про заборону діяльності Компартії України».

Ставлю на голосування.

«За» - 201. Рішення прийнято. (Оплески).

Оголошується перерва до 16 години.

Проголосована Постанова так і залишилась непідписною, оскільки мені вдалося відмітити відсутніх депутатів і тих хто за них голосував, а потім, отримавши результати поіменного голосування, відмітити відсутніх депутатів. Передача цих даних керівництву депутатської групи "Реформи", заступником завідуючого секретаріатом якої я був, та В.М.Чорноволу, дала змогу встановити що ряд голосів «за», які вирішили позитивне голосування за відновлення КПУ, були фальшиві, оскільки належали депутатам, яких на момент голосування не було ні в Києві ні в Україні.

На засіданні Президії Верховної Ради України було дано доручення Комісії з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності депутатів проаналізувати результати голосування і доповісти Верховній Раді.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua