Zakonoproekt.Org.UA

 


Як знайти де знаходиться Ваш рекомендований лист, не виходячи з дому 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
04.01.2011

За пару секунд Ви можете будь-коли з’ясувати, де знаходиться Ваше поштове відправлення, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua .

Укрпрошта ввела сервіс, за яким Ви тепер можете дізнатися про місцезнаходження та стан поштового відправлення, що розшукуєте, у будь-який зручний для Вас час, незалежно від того, відправили Ви його з Запоріжжя до Львову.

Це корисно, особливо для судів, тоді можна проводити засідання не чекаючи повернення квитанції.

Ідентифікатор внутрішнього поштового відправлення складається з 13 цифр.

Наприклад, номер внутрішнього відправлення виглядає так – 0123456789123 ,

Ідентифікатор поштового відправлення містить 13 символів, з них:

1-й та 2-й символи — букви;

з 3-го по 11-й — цифри;

 12-й та 13-й — букви, які у міжнародному ідентифікатор поштового відправлення відображають код країни-відправника (наприклад, UA — Україна, RU — Росія, US — США, IL — Ізраїль тощо).

Для того, аби отримати необхідну інформацію, необхідно зайти на спеціальну сторінку для пошуку реєстрованого поштового відправлення  і ввести без пропусків та інших символів повний 13-символьний буквено-цифровий номер (штрихкодовий ідентифікатор) поштового відправлення, який зазначено на Вашому розрахунковому документі (касовому чеку, розрахунковій квитанції тощо) та натиснути на кнопку «Пошук» або клавішу «Enter».

Інформація про наявність та стан пересилання поштових відправлень постійно оновлюється й зберігається в системі протягом 6 місяців з моменту реєстрації.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми