Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Янукович підписав в Литві 4 угоди 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
14.12.2010

15 грудня 2010 року в Ризі Президент України Віктор Янукович та Президент Латвійської Республіки Валдіс Затлерс підписали Спільну заяву, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua , із посиланням на прес-службу Міністерства закордонних справ України.

Також у присутності Президентів України та Латвії було підписано низку двосторонніх відбулася церемонія підписання двосторонніх українсько-латвійських документів:

1. Міжурядову угоду про транзитні перевезення з використанням портів та іншої транспортної інфраструктури;

2. Угоду між Міністерствами оборони України та Латвії про співробітництво у сфері оборони;

3. Угоду між Міністерствами охорони здоров’я України та Латвії про співробітництво у сфері охорони здоров’я;

4. Меморандум про взаєморозуміння між Міністерствами закордонних справ України та Латвії щодо співробітництва у сфері європейської інтеграції.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua