Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Янукович поздоровив дипломатів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
21.12.2010

Президент України Віктор Янукович привітав працівників дипломатичної служби України, текст якого розміщено на сайті www.zakonoproekt.org.ua , із посиланням на прес-службу Міністерства закордонних справ України:

«Шановні друзі!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом.

Це дуже відповідальна справа – бути представником держави, піклуватися про її добре ім'я у світі та про безпеку, захищати інтереси співвітчизників за кордоном та втілювати її зовнішню політику.

У сучасних міжнародних реаліях нові й широкі можливості для держав відкриваються так само швидко, як і небезпеки. Відтак, українська дипломатія має демонструвати високий інтелект, творчі підходи та блискавичну реакцію на події.

Дипломатична служба також не може стояти осторонь внутрішніх процесів в Україні – системних перетворень та модернізації, що вимагає від дипломатів активної позиції у діалозі з іноземними партнерами. Тому наші зовнішньополітичні зусилля розглядаю як невід'ємну складову реформаторських процесів у країні.

Новий час несе із собою нові вимоги до нашої міжнародної політики, серед яких – прагматизм, економізація та позаблоковість. На сьогодні головне завдання – зробити європейську та демократичну за духом Україну інтегральною частиною єдиної Європи.

Бажаю вам творчої наснаги та великих здобутків на окреслених напрямах зовнішньої політики. Нехай місія української дипломатії буде завжди успішною.».

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua