Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Янукович публічно виявив недовіру голові КМДА Попову 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
30.01.2011

Президент України Віктор Янукович був присутній під час підписання протоколу про співпрацю між Київською міською державною адміністрацією та мерією міста Кіото, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на інформацію прес-служби МЗС України від 19 січня 2011 року.

Протокол, зокрема, передбачає проведення спільних заходів з відзначення 40-річчя встановлення побратимських зв’язків між Києвом і Кіото. Крім іншого, будуть проведені Дні Києва у Кіото і навпаки.

Сторони закріпили у документі домовленості сприяти співробітництву та обміну досвідом у сфері розвитку міст та комунального управління, співпрацювати в галузі інвестицій у науково-технічну сферу. В тому числі – у проведенні наукових досліджень та сприянні створенню інвестиційних компаній, реалізації спільних експертних програм.

Крім того, документ передбачає обмін досвідом у сфері розробки та впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій, обмін досвідом у сфері модернізації транспортних систем, соціалізації транспортної інфраструктури, обмін досвідом з питань охорони історичної спадщини, активізацію співпраці у рамках Асоціації історичних міст, у створення якої Київ і Кіото зробили значний внесок.

Документом також закріплено домовленості сторін щодо співпраці у рамках Кіотського протоколу. Зокрема - опрацювати питання реалізації у Києві з використанням можливостей японської сторони пілотних проектів переробки відходів, забезпечення населення якісною питною водою, будівництва комплексів альтернативних джерел енергії, виробництва твердого альтернативного палива, всебічно сприяти налагодженню прямих зв’язків між господарюючими суб’єктами усіх форм власності, в тому числі – з питань «зелених інвестицій», створювати для їхньої взаємодії найбільш сприятливий економічний режим.

З української сторони протокол підписав заступник Глави Адміністрації Президента України Андрій Гончарук,  вже друга людина Ющенко, яка перейшла на роботу до В.Януковича, а з японської – мер міста Кіото Дайсаку Кадокава.

Дивним було тільки те, що протокол із мером нестоличного міста за мера столичного міста підписував не тільки не мер всіх киян Л.Черновецький, а навіть і не голова КМДА О.Попов, що можливо може свідчити про системну недовіру Президента України Віктора Януковича до обох цих політиків.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua