Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Янукович вважає що ліквідує проблеми у кадровій сфері 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
24.06.2010

Президент України Віктор Янукович упевнений, що реалізація нової Стратегії розвитку державної кадрової політики дозволить ефективно ліквідувати існуючі проблеми у кадровій сфері. На цьому він наголосив сьогодні під час засідання Ради регіонів у Києві, на якому розглядалося питання про стан державної кадрової політики та Стратегію її розвитку на 2011 – 2020 роки, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua , із посиланням на прес-службу Президента України.

За словами Глави держави, головними проблемами у кадровій сфері сьогодні є невідповідність кадрової політики вимогам трансформаційних процесів у державі; недосконалість законодавчої бази, яка не надає кадровим процесам правової обґрунтованості, урегульованості та захищеності, соціального забезпечення персоналу; відсутність стратегічного управління щодо підготовки кадрів відповідно до потреб суспільства; нерозвиненість кадрових інститутів, недостатня кваліфікація персоналу кадрових служб; наявність розриву, певного професійного вакууму між поколіннями кадрового корпусу державного управління; недостатнє застосовування наукових підходів, результатів наукових досліджень при виробленні та реалізації державної кадрової політики.

Віктор Янукович наголосив, що під час обговорення проекту Стратегії було внесено багато важливих пропозицій. Глава держави висловив упевненість, що більшість пропозицій будуть використані при підготовці її остаточної редакції. 

Президент також висловив сподівання, що Стратегію розвитку державної кадрової політики буде затверджено вже найближчим часом, і вона «буде виконуватися на всіх рівнях».

«Ми будемо робити все, щоб нові кадри, нові обличчя вже найближчим часом з’явилися у всіх ланках управління державою», – констатував В.Янукович.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua