Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Януковича обманули, і пенсійний закон до Парламенту не подали 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
14.12.2010

Заява Кабінету Міністрів України про те, що проект Закону про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи вже подано до Верховної Ради України є оманою не тільки звичайних виборців чи народних депутатів України, але й Президента України Віктора Януковича.

Як свідчить база даних «Законопроекти» Апарату Верховної Ради України на 11:23 проект Закону про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи там не був навіть зареєстрований, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua .

Лише об 11:40 з’явилася інформація, що проект Закону про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи зареєстрований під номером 7455 і переданий керівництву Верховної Ради України. Але зареєстрований він вже не 14.12.2010 року, а ще 13.12.2010 року. Тобто мова йдеться про звичайний підлог. Файлів з цим проектом не надійшов він і до сектору реєстрації і тому у базі даних його не виставлено і до цього часу.

Тобто Микола Азаров обманув Президента, і до цього часу не подав пенсійний закон до парламенту.

Судячи з усього, Миколі Азарову так сподобалася пропозиція журналістки Соні Кошкіной про те, що він би ще проект у п’ятницю увечері видав. Якщо це так, то Прем’єр-міністр України вирішив повторити свій героїчний учинок минулого тижня, коли він майже вночі подав до Верховної Ради України проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України». І тоді проект до Верховної Ради України надійде увечері в п’ятницю. Правда може статися так, що журналісти напишуть у ЗМІ, що проекту у Верховній Раді України немає, і публічного зададуть Президенту України питання, чи варто йому в черговий раз слухати від свого Прем’єр-міністра неправду щодо поданого ним до Парламенту проекту. А потім критикувати цей проект і навіть накладати вето.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua