Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Януковичу надоїли "ігри" депутатів з диппаспортами 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
20.01.2011

Депутати, які незаконно не повертають до МЗС диппаспорти, дурять виборців.

І саме цим викликане доручення Глави Держави забезпечити повернення дипломатичних та службових  паспортів у порядку, що встановлений Указом Президента України «Про дипломатичний паспорт України» та «Про службовий паспорт України».

Як зазначалося раніше, народні депутати України, які, у порушення чинного законодавства, своєчасно не здали свої дипломатичні паспорти повинні у десятиденний строк від дня повернення із службового відрядження в Україну повернути до дипломатичний паспорт Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків для передачі до МЗС України, зазначається на сайтіwww.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерела в МЗС України та Верховній Раді України.

Це звернення керівник Апарату Верховної Ради України Валентин Зайчук направив 14.01.2011 р. усім народним депутатам України у зв’язку із дорученням Голови Верховної Ради України Володимира Литвина. Питання видачі громадянам України дипломатичних та службових паспортів України регулюється Указом Президента України №515/92 від 27 жовтня 1992 року, підписаним Президентом України Л.Кравчуком.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua