Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Євген Костенко: "Голосування за "мовний" проект С.Ківалова було незаконним. 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
03.07.2012

Поіменне голосування про проект Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) було проведено з порушенням вимог Конституції України і Регламенту Верховної Ради України, тому воно було незаконним, і Голова Верховної Ради України не має права підписувати цей закон, бо інакше візьме на себе відповідальність за протизаконні дії.Ну вже зараз, аналізуючи хроніку голосування, а не лише відео, можна зазначити, що не все то і погано з голосуванням за проект Закону про засади державної мовної політики (№ 9073).

Поіменне голосування за проект Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) було проведено з порушенням вимог Конституції України і Регламенту Верховної Ради України без включення до порядку денного і при голосуванні частини депутатів за інших депутатів, ат ому воно було незаконним, і Голова Верховної Ради України немає права підписувати цей закон, бо інакше візьме на себе відповідальність за протизаконні дії.

Тепер важливо примусити нардепів, які не побояться працювати в ВР і звернутися з заявами про скоєння злочину до Генерального прокурора України та В.Литвина, щоб він не підписував закон, що прийнятий із такими порушеннями, а не влаштовувати піарівські голодування перед Українським домом, щоб їх по ТБ показали, а люди писали у Facebook: ":) "Tatianna Vasilievna: "Давайте поддержим благородный порыв нардепов - дадим им умереть за Украину!" і поширює світлину від Maryna Frolova.  Эти народные депутаты собрались умереть за укрмову и обьявили бессрочное голодание на Европейской площаді".

І для цього потрібен тиск громадян і ЗМІ.

Щоб відмінити рішення від 03.07.2012 року необхідно знайти всього 23 народних депутатів, які за нього не голосували. Є точні дані про 14 народних депутаів України. Потрібні дані ще про 8 народних депутатів України. ще про 4 є поки що не підтверджені дані.

І. Відповідно до вимог частини третьої статті 84 Конституції України «Голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто.».

Відповідно до вимог стаття 8 « В Україні визнається і діє принцип верховенства права.

Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.».

Таким чином, якби так звана Апозиція, а якщо не хоче вона, то представники ЗМІ, представили б відео із залу, де відбувалося голосування по мовному проекту, дякуючи якому, було б видно всі куточки залу, де знаходяться кнопки пультів для голосування, і як голосували всі присутні там народні депутати України, то це могло б бути підставою для звернення із заявою про скоєння злочину до Генеральної прокуратури України.

Відповідно до статті 362 Кримінального кодексу України «Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї

1. Несанкціоновані зміна, знищення або блокування інформації, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах чи комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї, -

караються штрафом від шестисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років з конфіскацією програмних або технічних засобів, за допомогою яких було вчинено несанкціоновані зміна, знищення або блокування інформації, які є власністю винної особи.

2. Несанкціоновані перехоплення або копіювання інформації, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, якщо це призвело до її витоку, вчинені особою, яка має право доступу до такої інформації, -

караються позбавленням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на той самий строк та з конфіскацією програмних чи технічних засобів, за допомогою яких було здійснено несанкціоновані перехоплення або копіювання інформації, які є власністю винної особи.

3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони заподіяли значну шкоду, -

караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією програмних або технічних засобів, за допомогою яких було здійснено несанкціоновані дії з інформацією, які є власністю винної особи.».

ІІ. Під час голосування, навмисно був пропущений етап в процедурі голосування, і Верховна Рада України проголосувала за мовний проект, який не було включено до порядку денного. Перший заступник Голови Верховної Ради України А.Мартинюк, як справжній волинянин, підставив регіоналів, і тепер зрозуміло. Чому на вибори до Верховної Ради України він піде не по партійному списку КПУ, а по мажоритарному. :)

Ось хроніка цих голосувань за проект Закону про засади державної мовної політики №9073.

1. Голосування про включення до порядку денного. 16:08:34 Поіменне голосування Поіменне голосування про розгляд проекту Закне все так ну про засади державної мовної політики (№ 9073) За-219 Проти-1 Утрималось-1 Не голосувало-142 Рішення-Не прийнято.

2. Голосування за повернення до питання про включення до порядку денного. 16:09:02 Поіменне голосування Поіменне голосування про розгляд проекту Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) За-241 Проти-0 Утрималось-1 Не голосувало-118 Рішення-Прийнято.

3. Голосування за закон у 2 читанні і в цілому. 16:09:35 Поіменне голосування Поіменне голосування про проект Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) - в цілому За-248 Проти-2 Утрималось-1 Не голосувало-113 Рішення-Прийнято.

Депутати, як представники законодавчої влади, що входять до фракцій, які заявляють, що вони, начебто, в опозиції до нинішньої виконавчої влади, якби документували це голосування, а не влаштовували б імітацію бійки чи силового протистояння, могли б мати зараз докази для порушення кримінальної справи у зв’язку із скоєнням декількох карних злочинів, відповідальність за які передбачається Кримінальним кодексом України.

У 1988 році у Запоріжжі було розпущено сесію міськради, оскільки, як з’ясували кореспонденти газети «Известия» Степан Троян, «Московских новостей» Олексій Богдановский та ТАРС-РАТАУ Віктор Філіпов, в залі був відсутній кворум.

Про це пізніше на Пленумі ЦК КПУ виступив його Перший секретар Володимир Щербицький.

У 1994 році Верховна Рада України відмінила незаконне голосування за Постанову, що відміняла заборону КПУ, оскільки, як з’ясувалося. В залі були відсутні усі депутати, картками яких, голосували за цю постанову

Якби під час цього, та й інших голосувань в ложах залу було виставлено 5 відеокамер, щоб вони зробили відеозйомку весь зал всі 10 хвилин під час голосування таким чином, щоб було видно по панорамі всі місця для голосування, екран із результатом голосування і хто голосував за інших, то можна було б легко доказати порушення вимог Конституції України, і внаслідок цього відмінити результати голосування. Якщо буде доказано, що депутати голосували за іншого, то це кримінальний злочин. І колись потрібно починати. Жаль, що лідери БЮТ і НУНС, що і самі голосували за зміну до Конституції України, і яких я неодноразово просив робити відеозаписи таких голосувань не хочуть цього робити. То ж сподівання на відео-операторів і фотографів, що робили знімки зали в ці хвилини.

І тут не потрібно звертатися до Конституційного Суду України. Має місце звичайний кримінальний злочин. І це питання до Генеральної прокуратури України. А також тих присутніх там осіб, які, маючи вищезазначені матеріали, можуть, і я впевнений, повинні звернутися з заявою про скоєння злочину.

Всі пам’ятають випадок із голосуванням за зміни до Конституції за відомою картою депутата В.Ар`єва. Тоді я підготував і передав йому проекти двох документів - заяви про скоєння злочину до Генеральної прокуратури України і депзвернення до керівника Апарату Верховної Ради України В.Зайчука щодо того, щоб йому дали відповідь про те, хто дав доручення керівнику підрозділу Управління комп’ютеризованих систем активувати його резервну карту.

В.Ар`єв цих документів не подав. Чому?

А тому, що сам, напевно, віддав цю картку, бо і в перший раз В.Ар`єв  голосував за зміни до Конституції України.

Тоді «Українська правда», ТВІ та інші, так звані опозиційні видання відмовилися про це писати.

Тому я вважаю, що в шоу, як називають «Голосування за мовний проект С.Ківалова», навчено була домовленість між виконавчою владою і так званою Апозицією.

Ви на фото подивіться, скільки там чоловік в залі від опонентів закону? Вони ж на роботу не ходять, а не те, що проти таких законопроектів виступатимуть.

Євген Костенко, президент Українського аналітичного Центру, шеф-редактор сайту www.Zakonoproekt.Org.UA

 
Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua