Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Євген Костенко: "Якщо діяти по Закону, то можна попрощатися із Податковим кодексом до 2012 року" 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
02.10.2010

Таким чином, якщо діяти по Закону, то можна попрощатися із Податковим кодексом до 2012 року, вважає політолог Євген Костенко.Постанова Верховної Ради України «Про прийняття за основу проекту Податкового кодексу України втратила чинність на підставі Постанови ВР N 2495-VI ( 2495-17 ) від 07.09.2010 р., і, внаслідок цього, проект Податкового кодексу України (реєстраційний №6905), що був внесений до Верховної Ради України Кабінетом Міністрів України, з 07.09.2010 знято з розгляду.

А, оскільки, альтернативний проект Податкового кодексу України №6509-1 від 16.06.2010 народного депутата України Катеринчука М.Д. було лише заслухано, і рішення щодо нього не приймалося, то Верховна Рада України повинна проголосувати щодо проекту Податкового кодексу України №6509-1 від 16.06.2010 народного депутата України Катеринчука М.Д., і у випадку, якщо проект не буде прийнято, то наступний раз проект Податкового кодексу може бути внесено суб’єктами законодавчої ініціативи лише на наступну сесію Верховної Ради України в лютому 2011 року, оскільки, відповідно до пункту 4 частини 2 статті 94 Регламенту Верховної Ради України «Підставами для повернення законопроекту, проекту іншого акта без його включення до порядку денного та розгляду на пленарному засіданні є:...

4) наявність прийнятого в першому читанні законопроекту, щодо якого внесений проект є альтернативним;5) відхилення на поточній сесії Верховної Ради законопроекту, положення якого дослівно або по суті повторюють поданий законопроект.».

Євген Костенко: "Якщо діяти по Закону, то можна попрощатися із Податковим кодексом до 2012 року"

Крім того, відповідно до частини 3 статті 27 чинного Бюджетного кодексу України «3. Закони України, які впливають на формування доходної чи видаткової частини бюджетів, повинні бути офіційно оприлюднені до 15 серпня року, що передує плановому. В іншому разі норми відповідних законів, що впливають на формування доходної та/або видаткової частини бюджетів, застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, наступного за плановим, крім випадків, передбачених Законом України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва», нагадує президент Українського аналітичного центру Євген Костенко.

Частина 3 статті 27 Бюджетного кодексу України, який набуває чинності з 01.01.2011 року «3. Закони України або їх окремі положення, які впливають на показники бюджету (зменшують надходження бюджету та/або збільшують витрати бюджету) і приймаються після 15 липня року, що передує плановому, вводяться в дію не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим.», встановлює такі самі вимоги.

Таким чином, якщо діяти по Закону, то можна попрощатися із Податковим кодексом до 2012 року, вважає Євген Костенко.

02.10.2010 р.

Повна адреса матеріалу: http://www.zakonoproekt.org.ua/євген-костенко-якщо-діяти-по-закону-то-можна-попрощатися-із-податковим-кодексом-до-2012-року.aspx

Скорочена адреса матеріалу: http://bit.ly/aJUMTH

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua