Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Євген Костенко:"19 серпня 1991 року я ранок почав в тролейбусі з розповіді про фашистьку КПРС 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
19.08.2011

Євген Костенко:"19 серпня 1991 року я ранок почав в тролейбусі з розповіді про фашистьку КПРСВранці 19 серпня 1991 року, 20 років назад, почувши по телебаченню "Лебедине озеро", а пізніше і купку ГКЧПістів на чолі з Янаєвим, я вийшов, і о 7-00 сівши на пр.Металургів до тролейбуса, щоб їхати на роботу на "АвтоЗАЗа", і декілька разів звернувся до пасажирів:"Уважаемые запорожцы. Сегодня фашисткая коммунистическая партия Советского Союза провела переворот. Арестован Президент СССР Михаил Сергеевич Горбачов.Фашисткий режим не пройдет и будет запрещен". Потім вийшов на іншій зупинці і в новому тролейбусі повторив те саме. І так на 14 зупинках. На заводі те саме. Плюс на зворотньому шляху.

Крім того, на Жовтневій площі виставляли матеріали про події у Москві, які передавали нам тоді по електронній пошті. Так, не дивуйтеся, вона вже тоді була і називалася, здається Релкомом.

І так поки ГКЧП не розпустили.

Потім, коли вже опечатували приміщення обкому КПУ, це було ще до того, як рішення прийняла Верховна Рада, ми, у першу чергу, блокували приміщення де знищувалися матеріали. І перше, що я побачив там, була доповідна тодішнього секретаря парткому «АвтоЗАЗа» Олексія Бабуріна (нинішній нардеп від КПУ) 1 секретарю ОК КПУ, на якій було написано: «Совершенно секретно. Довожу до Вашего сведения, что на території завода оператор ЭВМ Костенко разносит листовки…».

Там же був і макет тиражу книжки з адресами всіх неформалів міста. Наш товариш, який працював в типографії 77 заводу, у якій, за його словами друкували ці прокрепційні списки, невдовзі після його заяви, помер при дивних обставинах.

Олексій Бабурін нині нардеп від КПУ. А його колеги, що у радянські часи мали відношення до моїх регулярних звільнень з роботи, і навіть затвердження виключення мене, звичайного робітника, з ВЛКСМ на Секретаріаті ВЛКСМ за «підрив соціалізму, реставрації капіталізму та повернення до НЕП», посіли нардепівські місця в Верховній Раді України від КПУ і БЮТ, і до НУНС і ПР.

Голова ради трудового колективу готелю «Інтурист» в дружина колишнього 1 секретаря Запорізького МК КПУ Петра Ваната, яка виступила ініціатором рішення міськвиконкому щодо заборони пікетів неформалів на Жовтневій площі, оскільки це підриває авторитет СРСР перед іноземцями, зараз, як кажуть, власник «Інтурист».

Так що всі «червоні» власники де-факто стали власниками де-юре.

Євген Костенко,

www.zakonoproekt.org.ua

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua