Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Європарламент посилив норми для тютюнової продукції 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
08.10.2013

У майбутньому 65 відсотків поверхні сигаретних пачок займатимуть шокуючі фотографії та загрозливі написи, що попереджають про шкоду куріння. Крім того, будуть заборонені ароматизовані сигарети, зокрема, з ментолом, зазначає сайт  www.zakonoproekt.org.ua . Подібні норми вже діють в АвстраліїУ майбутньому 65 відсотків поверхні сигаретних пачок займатимуть шокуючі фотографії та загрозливі написи, що попереджають про шкоду куріння. Крім того, будуть заборонені ароматизовані сигарети, зокрема, з ментолом, зазначає сайт  www.zakonoproekt.org.ua із посилання на сайт www.dw.de. Подібні норми вже діють в Австралії

На тютюнової продукції що продається на території Євросоюзу з'являться шокуючі фотографії та загрозливі написи, які будуть займати 65 відсотків площі сигаретних пачок. У вівторок, 8 жовтня, в Страсбурзі Європейський парламент затвердив жорсткість відповідних норм для виробників сигарет.

У майбутньому буде також заборонено використання в сигаретах смакових добавок, зокрема, ментолу, ванільного і шоколадного ароматизаторів. Більш строгі норми з'являться відносно електронних сигарет, широко поширених у деяких країнах ЄС. Зокрема, виробників зобов'яжуть вказувати інгредієнти, що входять до складу їх наповнювачів, передає AFP.

Подібні нововведення повинні утримати від куріння, насамперед, молодь. Від наслідків куріння тютюну в ЄС щорічно помирають близько 700 тисяч осіб, пише агентство dpa.

Після затвердження Європарламенту почнуться переговори з країнами ЄС з ряду спірних аспектів нових правил. Після їх остаточного затвердження національні законодавства європейські держав повинні будуть протягом двох років приведені у відповідність з цими нормами.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua