Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Кабмін Гройсмана вирішив продати найприбутковіші підприємства Григорішину і Фірташу  

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
04.09.2016

Кабінет Міністрів, за підтримки Кубіва і Білоуса, вирішив включити до приватизаційного списку на 2017 р. «Турбоатом» і ЗТМК, які хочуть купити Григоришин та Фірташ.  Харківський «Турбоатом» - найКабінет Міністрів, за підтримки Кубіва і Білоуса, вирішив включити до приватизаційного списку на 2017 р. «Турбоатом» і ЗТМК, які хочуть купити Григоришин та Фірташ.

Харківський «Турбоатом» - найбільший в Україні виробник турбінного устаткування, що  більше десяти років був найприбутковішим держпідприємством країни. Чистий прибуток "Турбоатома" в січні-червні 2016 р склав 430 млн грн., В першому півріччі 2015 року - 837,9 млн грн. «Турбоатом» ще й рекордсмен по рентабельності - в першому півріччі цей показник у нього склав майже 40%.  З 2014 р найприбутковішим держпідприємством країни стала Адміністрація морпортів, яка  стала акумулювати виручку і прибуток більше десятка державних портів.  

ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», що випускає титанову губку був створений в 2013 р за підсумками конкурсу із залучення приватного інвестора для державного підприємства ЗТМК, коли за рішенням Кабміну Миколи Азарова було створено однойменне ТОВ, в якому 51% отримав Фон держмайна в обмін на майновий комплекс титано-магнієвого комбінату, оцінений в 716,9 млн грн. 49% були віддані інвестору - кіпрській фірмі Tolexis Trading, що входить до складу Group DF Дмитра Фірташа, яка на той момент керувала монополістами з видобутку титанової сировини в Україні Іршанський ГЗК і Вільногірським ГМК. Саме  тому, що ЗТМК перебуває в статусі товариства з обмеженою відповідальністю, його приватний співвласник може скористатися купівлі, коли ФДМУ вирішить продати свою частку і буде зобов'язане спочатку запропонувати свою частку Tolexis Trading, і може буде виставити на відкритий аукціон тільки якщо компанія Фірташа не погодиться її придбати.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua