Кабінет Міністрів, за підтримки Кубіва і Білоуса, вирішив включити до приватизаційного списку на 2017 р. «Турбоатом» і ЗТМК, які хочуть купити Григоришин та Фірташ.
Харківський «Турбоатом» - найбільший в Україні виробник турбінного устаткування, що більше десяти років був найприбутковішим держпідприємством країни. Чистий прибуток "Турбоатома" в січні-червні 2016 р склав 430 млн грн., В першому півріччі 2015 року - 837,9 млн грн. «Турбоатом» ще й рекордсмен по рентабельності - в першому півріччі цей показник у нього склав майже 40%. З 2014 р найприбутковішим держпідприємством країни стала Адміністрація морпортів, яка стала акумулювати виручку і прибуток більше десятка державних портів.
ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», що випускає титанову губку був створений в 2013 р за підсумками конкурсу із залучення приватного інвестора для державного підприємства ЗТМК, коли за рішенням Кабміну Миколи Азарова було створено однойменне ТОВ, в якому 51% отримав Фон держмайна в обмін на майновий комплекс титано-магнієвого комбінату, оцінений в 716,9 млн грн. 49% були віддані інвестору - кіпрській фірмі Tolexis Trading, що входить до складу Group DF Дмитра Фірташа, яка на той момент керувала монополістами з видобутку титанової сировини в Україні Іршанський ГЗК і Вільногірським ГМК. Саме тому, що ЗТМК перебуває в статусі товариства з обмеженою відповідальністю, його приватний співвласник може скористатися купівлі, коли ФДМУ вирішить продати свою частку і буде зобов'язане спочатку запропонувати свою частку Tolexis Trading, і може буде виставити на відкритий аукціон тільки якщо компанія Фірташа не погодиться її придбати.