Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Кабмін вирішив захистити інвестицій фізосіб на фондовому ринку 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
08.02.2014

На своєму засіданні, що відбулося 15 січня 2014 року, Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону України «Про систему гарантування інвестицій фізичних осіб на фондовому ринку», розроблений Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Кабінету Міністрів України.

«Існуюча на даний момент законодавча база, що регулює діяльність на фондовому ринку, не містить норм щодо схем компенсації для інвесторів. Враховуючи, що Україною взяті зобов‘язання щодо приведення національного законодавства у відповідність до законодавства Європейського Союзу, а також на виконання Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», якою передбачено створення компенсаційних механізмів захисту інтересів інвесторів, Комісією було розроблено відповідний законопроект. Основною метою функціонування системи гарантування інвестицій на фондовому ринку є забезпечення здійснення компенсаційних виплат інвесторам – фізичним особам, які втратили свої інвестиції  внаслідок недостатності коштів особи, що здійснює управління цінними паперами, або інституту спільного інвестування (крім венчурного фонду)», інформує прес-служба НКЦПФР.

За словами розробників,  законопроектом передбачено, що учасники системи гарантування інвестицій (торговці цінними паперами, що здійснюють управління цінними паперами, та компанії з управління активами) самостійно обирають форму участі у системі гарантування інвестицій - участь у спеціально створеній  юридичній особі - Фонді гарантування інвестицій фізичних осіб на фондовому ринку (у разі прийняття Комісією рішення про запровадження перерахування внесків до Фонду) або укладення договору про солідарне виконання зобов’язань.

Розмір компенсаційних виплат за втраченими інвестиціями законопроектом пропонується встановити на рівні 90 відсотків неповернутих інвестицій, але не більше 200  тис. гривень за кожним фактом недоступності інвестицій.

Наразі законопроект доопрацьовується для внесення до Верховної Ради.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua