Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Кемерон оприлюднить прізвища кінцевих власників нерухомості Великобританії 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
12.06.2016

Влада Великобританії зобов'яже іноземні компанії, які володіють майном на території країни, розкрити кінцевих власників. У країні буде створено перший публічний реєстр бенефіціарів власності

Іноземні компанії, які вже володіють або хочуть придбати власність в Великобританії або беруть участь в конкурсах на урядові контракти, повинні будуть розкрити кінцевих власників, йдеться в  заяві , поширеній офісом прем'єр-міністра країни Девіда Кемерона.

Іноземні компанії володіють близько 100 тис. Об'єктів в Англії і Уельсі. Понад 44 тис. З них знаходиться в Лондоні, інформує сайт www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на офісу прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона.

Компаніям доведеться приєднатися до нового публічного реєстру інформації про бенефіціарів власності. Реєстр буде запущений в наступному місяці, вона стане першою країною G20, яка піде на такий крок. Франція, Нідерланди, Нігерія і Афганістан візьмуть приклад Великобританії і також створять власні реєстри. Австралія, Нова Зеландія, Йорданія, Індонезія, Ірландія і Грузія домовилися зробити перші кроки в напрямку створення подібних домовленостей.

«Новий реєстр для іноземних компаній буде означати, що корупціонери втратять можливості для маневру, не зможуть відмивати і приховувати незаконні засоби через ринок нерухомості Лондона і не отримають прибуток від наших державних коштів. Зло корупції проникає в усі куточки світу. Воно лежить в основі найбільш гострих проблем, з якими ми стикаємося, - економічної невизначеності, бідності, всюдисущої загрози радикалізації та екстремізму вважає Кемерон.

У Великобританії буде створено перший в світі Міжнародний антикорупційний координаційний центр, розміщений у Лондоні. Співпрацювати в ньому з Британією будуть США, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Швейцарія та Інтерпол. Експерти, у тому числі з Національного агентства з злочинності, забезпечать міжнародну координацію і підтримку, щоб допомогти правоохоронним органам з різних країн працювати разом над переслідуванням і покаранням корумпованих еліт і відновленням викрадених активів.  

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua