Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Користувачі Life 90 днів безкоштовно зможуть користуватися Facebook 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
20.01.2011

Користувачі Life 90 днів безкоштовно зможуть користуватися Facebook14 мобільних операторів, перелічених нижче, почали надавати безкоштовний доступ до до Facebook при використанні нового мобільного додатку з адреси m.fb.snaptu.com/f , протягом перших 90 днів після його запуску 20 січня 2011 року:

* Life (Ukraine)

* Dialog (Sri Lanka)

* Play (Poland)

* StarHub (Singapore)

* STC (Saudi Arabia)

* Three (Hong Kong)

* Tunisiana (Tunisia)

* Viva (Dominican Republic)

* Vodafone (Romania)

Launching soon:

* Mobilicity (Canada)

* Reliance (India)

* Telcel (Mexico)

* TIM (Brazil)

* Vivacom (Bulgaria)

Facebook хоче, щоб люди мали більші можливості використання своїх мобільників, незалежно від того, яку марку телефону вони використовують. Смартфони запропонували кращі можливості для обміну з друзями, але не використовується більшістю людей у всьому світі. Саме тому Facebook вирішив запустити нову мобільну програму для того, щоб бути доступним по всьому світу з найпопулярніших мобільних телефонів.

Програма працює на більш ніж 2500 пристроїв від Nokia, Sony Ericsson, LG та інших виробників, і все це було побудовано Facebook в тісній співпраці з Snaptu.

Додаток забезпечує краще використання найбільш популярних функцій, в тому числі простіше в навігації екран, контакт синхронізації, і швидка прокрутка фотографій та оновлень

Протягом наступних кількох місяців,команда Facebook планує зробити додаток більш доступним через інших постачальників мобільного зв’язку в інших країнах, аби всі бажаючі мали можливість доступу до Facebook через свій мобільник, незалежно від того, який пристрій Ви використовуєте.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua