Zakonoproekt.Org.UA

 


Користувачі Life 90 днів безкоштовно зможуть користуватися Facebook 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
20.01.2011

Користувачі Life 90 днів безкоштовно зможуть користуватися Facebook14 мобільних операторів, перелічених нижче, почали надавати безкоштовний доступ до до Facebook при використанні нового мобільного додатку з адреси m.fb.snaptu.com/f , протягом перших 90 днів після його запуску 20 січня 2011 року:

* Life (Ukraine)

* Dialog (Sri Lanka)

* Play (Poland)

* StarHub (Singapore)

* STC (Saudi Arabia)

* Three (Hong Kong)

* Tunisiana (Tunisia)

* Viva (Dominican Republic)

* Vodafone (Romania)

Launching soon:

* Mobilicity (Canada)

* Reliance (India)

* Telcel (Mexico)

* TIM (Brazil)

* Vivacom (Bulgaria)

Facebook хоче, щоб люди мали більші можливості використання своїх мобільників, незалежно від того, яку марку телефону вони використовують. Смартфони запропонували кращі можливості для обміну з друзями, але не використовується більшістю людей у всьому світі. Саме тому Facebook вирішив запустити нову мобільну програму для того, щоб бути доступним по всьому світу з найпопулярніших мобільних телефонів.

Програма працює на більш ніж 2500 пристроїв від Nokia, Sony Ericsson, LG та інших виробників, і все це було побудовано Facebook в тісній співпраці з Snaptu.

Додаток забезпечує краще використання найбільш популярних функцій, в тому числі простіше в навігації екран, контакт синхронізації, і швидка прокрутка фотографій та оновлень

Протягом наступних кількох місяців,команда Facebook планує зробити додаток більш доступним через інших постачальників мобільного зв’язку в інших країнах, аби всі бажаючі мали можливість доступу до Facebook через свій мобільник, незалежно від того, який пристрій Ви використовуєте.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми