Відповідальність за використання чужих торгових марок існує, а от боротьба з фальшивими акаунтами в Facebook, Twitter і GOOGLE+ розпочинається з персональної участі тих, чиїм іменем користуються незаконно. Там багато не тільки Вікторів Януковичів, але й інших публічних осіб, і навіть державних установ, таких, наприклад, як Кабінет Міністрів України, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA.
Нещодавно у Twitter завела свій акаунт @xenia_sobchak і Ксенія Собчак. На 02.10.2011 року в неї вже 21,729 читачів.
«У мережі виявилася величезна кількість моїх двійників, що пишуть гидоти про інших. Прийдеться робити самою. У змісті, писати не гидоти :)», – пояснила відома російська журналістка на своїй сторінці, батько якої не тільки став першим мером в пострадянській Російській Федерації, відродив стару назву Санкт-Петербургу, але й дав путівку у політичне життя нинішньому Прем’єр-Міністру Російській Федерації і майбутньому її Президенту Володимиру Путіну.
Для підтвердження правдивості свого акаунту @xenia_sobchak К.Собчак оприлюднила своє фото з адресою аканту, хоча могла зробити і простіше, просто провести верифікацію свого акаунту, внаслідок чого мати можливість закриті ті фальшиві акаунти, із-за наявності яких вона і відрила свій акаунт в Twitter.
Нещодавно справжність своєї приватної сторінки за допомогою відеозапису підтверджував і Прем’єр-Міністр України Микола Азаров, після чого був закритий фальшивий акаунт Кабінету Міністрів України в Facebook.