Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Ксенія Собчак завела собі Twitter, але про верифікацію ще не думає 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
02.10.2011

Відповідальність за використання чужих торгових марок існує, а от боротьба з фальшивими акаунтами в Facebook і Twitter розпочинається з персональної участі тих, чиїм іменем користуються незаконно. Там багато не тільки Вікторів Януковичів, але й інших публічних осіб, і навіть державних установ, таких, наприклад, як Кабінет Міністрів України, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UAВідповідальність за використання чужих торгових марок існує, а от боротьба з фальшивими акаунтами в Facebook, Twitter і GOOGLE+ розпочинається з персональної участі тих, чиїм іменем користуються незаконно. Там багато не тільки Вікторів Януковичів, але й інших публічних осіб, і навіть державних установ, таких, наприклад, як Кабінет Міністрів України, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA.

Нещодавно у Twitter завела свій акаунт @xenia_sobchak і Ксенія Собчак. На 02.10.2011 року в неї вже 21,729 читачів.

«У мережі виявилася величезна кількість моїх двійників, що пишуть гидоти про інших. Прийдеться робити самою. У змісті, писати не гидоти :)», – пояснила відома російська журналістка на своїй сторінці, батько якої не тільки став першим мером в пострадянській Російській Федерації, відродив стару назву Санкт-Петербургу, але й дав путівку у політичне життя нинішньому Прем’єр-Міністру Російській Федерації і майбутньому її Президенту Володимиру Путіну.

Для підтвердження правдивості свого акаунту @xenia_sobchak К.Собчак оприлюднила своє фото з адресою аканту, хоча могла зробити і простіше, просто провести верифікацію свого акаунту, внаслідок чого мати можливість закриті ті фальшиві акаунти, із-за наявності яких вона і відрила свій акаунт в Twitter.

Нещодавно справжність своєї приватної сторінки за допомогою відеозапису підтверджував і Прем’єр-Міністр України Микола Азаров, після чого був закритий фальшивий акаунт Кабінету Міністрів України в Facebook.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua