Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Кучма і Пінчук дотиснули Порошенка, і протягнули свого Яценюка на посаду голови НБУ 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
18.09.2017

Яценюка лобіювали його офіційний спонсор В.Пінчук та його тесть Л.Кучма, а також А.Аваков і І.Коломойський, які за це можуть гарантувати знизити інформаційний тиск на П.Порошенка та В.Гройсмана і навіть обіцяти їм утримання на посадах та переобрання-перепризначення у 2019 році.І так завершилася інтрига - кого ВР призначить на посаду Голови НБУ замість В.Гонтаревої (до заміжжя - Сатановської).

Як свідчить джерело з НФ, дотиснути П. Порошенка призначити А.Яценюка на посаду голови НБУ змогли  його офіційний спонсор В.Пінчук і його тесть Л.Кучма, а також А.Аваков, О.Турчинов та І.Коломойський, які за це можуть гарантувати знизити інформаційний тиск на П.Порошенка та В.Гройсмана і навіть обіцяти їм утримання на посадах та переобрання-перепризначення у 2019 році.

В розширенні своїх можливостей дуже зацікавлені його партнери по новій партії "Народний фронт", рейтинг якого різко впав, в особливості після зриву курсу валюти, який розв'язав їхні однопартієць С.Кубів. Інші однопартійці А.Аваков та О.Турчинов, які, разом із нинішнім головою ВР А.Парубієм, перейшли  туди після того, як пройшли до ВР і уряду в складі партії Юлії Тимошенко "ВО "Батькіщина"", розуміють, що якщо не зможуть утриматися в складі нинішнього уряду і РНБОУ, то на наступних виборах їх очікує неминучий програш.

Також у цьому зацікавлений і інший партнер НФ та А.Яценюка і А.Авакова із О.Турчиновим  І.Коломойський, якому потрібно в будь який спосіб уникнути конфіскації своїх активів за доведення  "Приватбанку" до стану неплатоспроможності, внаслідок чого держава повинна була вкласти в банк більше сотні мільярдів грн, на якому наполягають В.Гонтарева та К.Рожкова.. 

Призначення А.Яценюка було вирішено ще до проведення на Бесарабському ринку фуршету і  "ялтинської ініціативи" Віктора Пінчука, офіційного спонсора А.Яценюка та зятя Л.Кучми, відомого по здачі  на користь РФ ядерної зброї та Севастополя до 2017 р., зникненню Гонгадзе, блокуванню підписання Плана дій щодо членства в НАТО (ПДЧ НАТО), прихватизації за безцінь державних конкурентноздатних та стратегічних об'єктів  в тому числі і такого, на якому наварився і сам Яценюк - Акціонерний поштово-пенсійний банк «Аваль» (до 25 вересня 2006) і іншої шкоди економіці та обороноздатності України. .

Оточення Яценюка вже отримало доручення терміново готувати шахматки на "розсаджування" не лише нових членів правління НБУ і членів Ради НБУ, але й службовців НБУ - від директорів департаментів, начальників управлінь, відділів  і секторів НБУ і до їхніх заступників. 

В першу чергу планують замінити Я.Смолія та К.Рожкову, оскільки Коломойському не сподобалося, що він не зовсім "чисто" зміг передати ФГВФО "Приватбанк",   і не усі його боргові питання були зняті так, як він хотів би. А Авакову - як в НБУ "злили" інформацію стосовно виведення в офшор 40 мільйонів доларі нардепом І.Котвицьким, якого вважають "гаманцем" А.Авакова, і його партнером у перебиранні контролю над віджатими від попередніх власників родовищ  газу, нафти, а головне, практично усіх основних родовищ  рідкісноземельних матеріалів, завдяки чому ця парочка тепер цілком реально може вважається найбагатшою фінансово-промисловою групою не лише в Україні, але і у Європі.

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua