Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Київська поліція показала, що якщо треба, то може 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
08.09.2016

Сайт www.Zakonoproekt.Org.UA 08.08.2016 р. розповів про те, що внаслідок бездіяльності посадових осіб Державної судової адміністрації України, Кабінету Міністрів України а більшості суб'єктів владних повноважень не виконуються вимоги Постанови Кабміну від 5 січня 2011 р. №5 «Про затвердження Положення про Єдину базу даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб'єктів владних повноважень» та не забезпечили розміщення там своїх актуальних даних.  Доходить до смішного, що в базі відсутній навіть запис про Національну поліцію України, а адресою МВС України зазначена адреса безкоштовного хостингу, що свідчить про відсутність в МВС і НПУ не лише осіб, що повинні відповідати за наповнення цієї бази, але й низький рівень вміння користуватися електронними ресурсами керівників КМУ, ДСАУ, МВС, НПУ, ГПУ.Сайт www.Zakonoproekt.Org.UA 08.08.2016 р. розповів про те, що внаслідок бездіяльності посадових осіб Державної судової адміністрації України, Кабінету Міністрів України а більшості суб'єктів владних повноважень не виконуються вимоги Постанови Кабміну від 5 січня 2011 р. №5 «Про затвердження Положення про Єдину базу даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб'єктів владних повноважень» та не забезпечили розміщення там своїх актуальних даних.

Доходить до смішного, що в базі відсутній навіть запис про Національну поліцію України, а адресою МВС України зазначена адреса безкоштовного хостингу, що свідчить про відсутність в МВС і НПУ не лише осіб, що повинні відповідати за наповнення цієї бази, але й низький рівень вміння користуватися електронними ресурсами керівників КМУ, ДСАУ, МВС, НПУ, ГПУ.

І це не зважаючи на те, що Єдина база даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб'єктів владних повноважень (далі - Єдина база даних) - автоматизована система накопичення та зберігання інформації про електронні адреси, номери факсів (телефаксів) суб'єктів владних повноважень повинна, відповідно до статті 38 Кодексу адміністративного судочинства України, , використовуватися судами для надсилання суб'єктові владних повноважень тексту судової повістки.

Цілий місяць директор Департаменту комунікації Національної поліції України Ярослав Тракало думав, що ж відповісти на наш інформаційний запит з проханням до нього надати коментар керівництва Національної поліції України стосовно публікації "Кабмін виявився нездатним забезпечити роботу Єдиної бази даних суб'єктів владних повноважень"  та проінформувати для наступного матеріалу про те:

  1. Які підрозділи і службові особи Національної поліції України, її підрозділів та міжрегіональних територіальних органів, повинні відповідати за внесення до Єдиної бази даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб'єктів владних повноважень актуальних даних стосовно Національної поліції України, її підрозділів та міжрегіональних територіальних органів?
  2. Яка причина відсутності цієї інформації?
  3. Хто конкретно із службових осіб Національної поліції України, її підрозділів та міжрегіональних територіальних органів, коли і до якої відповідальності притягнутий за не внесення актуальних даних до Єдиної бази даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб'єктів владних повноважень актуальних даних стосовно Національної поліції України, її підрозділів та міжрегіональних територіальних органів?
  4. Як громадянам отримати актуальні електронні адреси та телефони канцелярій, прес-служб та керівників Національної поліції України, її підрозділів та міжрегіональних територіальних органів, в обсязі, що зазначений у Постанові КМУ від 5 січня 2011 р. №5.

Відповідь Ярослава Тракало просто вразила, своєю совковістю, і нездатністю зрозуміти, що таке адреси електронної пошти, і для чого вони в роботі канцелярій, прес-служб та керівників Національної поліції України, її підрозділів міжрегіональних, територіальних органів:

"Інформуємо, що зазначене питання не належить до компетенції Департаменту комунікації НП України. Для врегулювання зазначеного Вами питання радимо звернутись до керівництва Національної поліції України. 

Разом з тим, повідомляємо, що на тимчасовому офіційному веб-сайті Національної поліції України є рубрики та підрубрики наповнення яких відноситься виключно до компетенції окремих структурних підрозділів НП України. Водночас повідомляємо, що за інформацією наданою Департаментом зв'язку та телекомунікацій НП України відомості стосовно електронних адрес та телефонних номерів канцелярій, прес-служб та керівників Національної поліції України, її підрозділів міжрегіональних, територіальних органів присутня у повному обсязі на тимчасовому офіційному сайті Національної поліції України (www.npu.gov.ua) та є актуальною

Водночас повідомляємо, що за інформацією наданою Департаментом зв'язку та телекомунікацій НП України відомості стосовно електронних адрес та телефонних номерів  присутня у повному обсязі на тимчасовому офіційному сайті Національної поліції України (www.npu.gov.ua) та є актуальною.".

Вимушені тепер вже звернутися до керівника Національної поліції України підполковника поліції Хатії Деканоїідзе стосовно цих даних, і того, як працює підпорядкований їй Департамент комунікацій Національної поліції України.

Дійсно, на сайтах територіальних (відокремлених підрозділів) ГУ Національної поліції України в м. Києві, Київської та ряду інших областей є адреси електронної пошти канцелярій. Хоча і немає адреси електронної пошти прес-офіцерів цих підрозділів, якщо звісно за штатом там повинні бути такі прес-офіцери і вони отримують зарплату.

А, наприклад, на сайтах територіальних підрозділів, що підпорядковані ГУ НП у Львівській області, немає і адрес, навіть електронної пошти канцелярій, про прес-офіцерів й годі казати.

Тобто службові особи Національної поліції України грубо і цинічно також порушують і вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 04.01.2002 №3 «Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади» відповідно до якої повинні розміщати на офіційних веб-сайтах офіційні адреси електронної пошти керівників територіальних (відокремлених) підрозділів Національної поліції України і Постанови Кабміну від 5 січня 2011 р. №5 «Про затвердження Положення про Єдину базу даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб'єктів владних повноважень».

Можливо, якщо керівник Національної поліції України підполковник поліції Хатія Деканоїідзе буде читати закони України в оригіналі, то вона зможе запитати в своїх підлеглих про причини їхнього нехлюйства та некомпетентності, а може і примусити їх виконувати свої закони.

Так що ми чекаємо відповіді по суті від керівника Національної поліції України підполковника поліції Хатія Деканоїідзе стосовно того, чи повинні її підлеглі виконувати вимоги законів України та надавати передбачену ними інформацію стосовно Національної поліції України.

ж органу.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua