Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Київські полісмени не побоялися виходити в Інтернет 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
28.09.2016

Головне управління Національної поліції у м. Києві стало більш сучасним, і починає частіше використовувати новітні технологіями, в тому числі і для спілкування із громадянами, що лише викликає повагу.Головне управління Національної поліції у м. Києві стало більш сучасним, і починає частіше використовувати новітні технологіями, в тому числі і для спілкування із громадянами, що лише викликає повагу.

Як проінформувала сайт www.Zakonoproekt.Org.UA начальник відділу комунікації Головного управління Національної поліції України у м. Києві О.І. Блищик на наш запит стосовно виконання  Постанови Кабінету Міністрів України  від 04.01.2002 №3 «Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади», на офіційному веб-сайті Головного управління Національної поліції у м. Києві https://kyiv.npu.gov.ua/uk ,  тепер на сторінках конкретних підрозділів ГУ НПУ України у м. Києві, в тому числі і відокремлених, як тепер називають колишні райвідділи, розміщені  не лише дані про підрозділ, їхніх керівників та  номери телефонів, але й адреси електронної пошти цих підрозділів.

Тепер ті, в кого є потреба, можуть звертатися до цього правоохоронного органу і за допомогою електронної пошти.

Таким чином, Головне управління Національної поліції у м. Києві, яке на виконання вимоги Постанови Кабінету Міністрів України вiд 05.01.2011 № 5 "Про затвердження Положення про Єдину базу даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб'єктів владних повноважень" разом із Головним управлінням Національної поліції в Чернівецькій області вже розмістило свою електронну адресу в цій базі, стало одним із перших в Україні, що виконало вимоги Постанови Кабінету Міністрів України  від 04.01.2002 №3 «Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади» «на офіційному веб-сайті органу виконавчої влади розміщується така інформація:

1) для міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади:

найменування органу;

основні завдання та нормативно-правові засади діяльності;

структура та керівництво органу;

прізвища, імена та по батькові керівників;

місцезнаходження апарату, урядових органів державного управління, утворених у його складі, територіальних органів та відповідних структурних підрозділів місцевих держадміністрацій (поштові адреси, номери телефонів, факсів, адреси офіційних веб-сайтів та електронної пошти);

основні функції структурних підрозділів, а також прізвища, імена, по батькові, номери телефонів, адреси електронної пошти їх керівників;».

Службові особи відділу комунікацій Головного управління Національної поліції у м. Києві,  що відповідають за ведення сайту ГУ НПУ в м. Києві, на виконання вищезазначеної постанови, на сторінці сайту в розділі «Структура » Територіальні (відокремлені) підрозділи» вже розмістили офіційні адреси електронної пошти усіх територіальних (відокремлених) підрозділів  ГУ НПУ м. Києва.

Виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 04.01.2002 №3 сприятиме позитивним змінам не лише для громадян, але й для керівництва ГУ НПУ м. Києва. Оскільки раніше усі електронні документи що надходили до ГУ НПУ м. Києва на ім’я керівників територіальних (відокремлених) підрозділів ГУ НПУ м. Києва на Володимирській, 15, приходилося реєструвати, накладати резолюції і переадресовувати до територіальних (відокремлених) підрозділів. На що приходилося витрачати зайвий час.

Тепер же оприлюднення офіційних адрес електронної пошти територіальних (відокремлених) підрозділів сприяє появі можливості реалізації прав фізичних і юридичних осіб звертатися безпосередньо до канцелярій цих територіальних (відокремлених) підрозділів ГУ НПУ в м. Києві за допомогою електронних документів, в яких для ідентифікації автора електронного документа може використовуватися електронний цифровий підпис. І це значно звільнить канцелярію ГУ НПУ м. Києва та начальника ГУ НПУ в м. Києві А.Кришенка від необхідності здійснювати реєстрацію та переадресацію цих електронних документів до керівників територіальних (відокремлених) підрозділів ГУ НПУ м. Києва.

Ми представляємо наданий нам список офіційних адрес електронної пошти Головного управління Національної поліції України у м. Києві.

Електронна адреса

Служба

arsenalnew_kiev@kyiv.npu.gov.ua

Батальйон супроводження

audit@kyiv.npu.gov.ua

Відділ внутрішього аудиту

interpol@kyiv.npu.gov.ua

Відділ Укрбюро Інтерполу

itt@kyiv.npu.gov.ua

Ізолятор тимчасового тримання

kennelcentr@kyiv.npu.gov.ua

Кінологічний центр

pks@kyiv.npu.gov.ua

Полк конвойної служби

ppop1@kyiv.npu.gov.ua

Полк поліції особливого призначення №1

press@kyiv.npu.gov.ua

Відділ комунікації

vk@kyiv.npu.gov.ua

Відділ комунікації

priymalnik@kyiv.npu.gov.ua

Приймальник-розподільник для дітей

r01_dch@kyiv.npu.gov.ua

Голосіївське УП

r02_dch@kyiv.npu.gov.ua

Дарницьке УП

r03_dch@kyiv.npu.gov.ua

Деснянське  УП

r04_dch@kyiv.npu.gov.ua

Дніпровське УП

r05_dch@kyiv.npu.gov.ua

Оболонське УП

pech_upgunp@kyiv.npu.gov.ua

Печерське РУ

r07_dch@kyiv.npu.gov.ua

Подільське УП

r08_dch@kyiv.npu.gov.ua

Святошинське УП

r09_kanc@kyiv.npu.gov.ua

Солом'янське УП

r10_dch@kyiv.npu.gov.ua

Шевченківське УП

richport@kyiv.npu.gov.ua

Відділ в річковому порту Київ

metro@kyiv.npu.gov.ua

УП в метрополітені

ssz@kyiv.npu.gov.ua

Сектор спеціального звязку

trening_centr2@kyiv.npu.gov.ua

Тренінговий центр №2

ufzbo@kyiv.npu.gov.ua

УФЗБО

uiz@kyiv.npu.gov.ua

Чергова частина УІПКП «102»

ukrgunp@kyiv.npu.gov.ua

Управління карного розшуку

ukz_kanc@kyiv.npu.gov.ua

Управління кадрового забезпечення

umzgu@kyiv.npu.gov.ua

Управління логістики та мат.-технічного забезпечення

upd_vdop@kyiv.npu.gov.ua

Управління превентивної діяльності (відділ дільничних офіцерів поліції)

urtzi@kyiv.npu.gov.ua

Управління режиму та технічного захисту інформації

vtv@kyiv.npu.gov.ua

Вибухотенічний відділ

wmz@kyiv.npu.gov.ua

Сектор міжнародних звязків

cop@kyiv.npu.gov.ua

Центр обслуговування підрозділів

ppop2 @kyiv.npu.gov.ua

Полк поліції особливого призначення №2

pps_kyiv@kyiv.npu.gov.ua

ППСП особливого призначення «Київ»

vpz@kyiv.npu.gov.ua

Відділ правового забезпечення

dch@kyiv.npu.gov.ua

Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування

kord@kyiv.npu.gov.ua

КОРД

uzt@kyiv.npu.gov.ua

Управління зв’язку і телекомунікацій

su@kyiv.npu.gov.ua

Слідче управління

vzpl @kyiv.npu.gov.ua

Відділ забезпечення прав людини

police@kyiv.npu.gov.ua

Відділ документального забезпечення

specpolice@kyiv.npu.gov.ua

Відділ спеціальної поліції

bzptl_gip@ kyiv.npu.gov.ua

Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми

На нашу думку, було б доцільно саме наказом керівника  ГУ НПУ в м. Києві А.Крищенка, а в подальшому і для усієї Національної поліції України, затвердити структуру скорочень, що використовуються в адресах електронної пошти територіальних (відокремлених) підрозділів , які адреси розміщати на сайтах.

Наприклад, аналіз наданих нам адрес показав, що навіть в адресах електронної пошти територіальних (відокремлених) підрозділів використовуються різні скорочення. У більшості УП це – «r07_dch» – «дежурний чергової частини», в Печерському РУ - «pech_upgunp@kyiv.npu.gov.ua»  – «pech_upgunp», а у Солом'янському УП – «r09_kanc@kyiv.npu.gov.ua», тобто канцелярія.

Тому, виходячи із розуміння, що електронні документи можуть направлятися як в порядку ст.214 КПК, так і в порядку, що  передбачено іншими законами, на сайті Національної поліції України слід розміщати електронні адреси, як чергової частини, так і канцелярії підрозділу Національної поліції України.

Ну і головне, щоб адміністратори ІТ-підрозділів ГУ НПУ налагодили установки в клієнтах електронної пошти так, щоб оновлення інформації стосовно надходження електронної пошти здійснювалося автоматично. А керівники самі не боялися використовувати електронну пошту. І тоді відповідальні особи канцелярії будуть заглядати до поштової скриньки не раз на тиждень.

Взагалі то, було б непогано, якби керівник ГУ НПУ в м. Києві А.Кришенка, який до того ж є заступником  керівника Національної поліції України Хатії Деканоідзе, ініціював перед нею видачу відповідного наказу стосовно поширення досвіду ГУ НПУ в м. Києві по оприлюдненню адреси електронної пошти усіх територіальних (відокремлених) підрозділів та процедур отримання електронних документів, в яких для ідентифікації автора електронного документа може використовуватися електронний цифровий підпис.

І напевно це можна було б зробити без очікування виділення Національній поліції 24 млрд. грн. Але вже точно, що виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 04.01.2002 №3 «Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади», лише б сприяло підвищенню авторитету Національної поліції України в очах громадян.

Тим більше, що Хатія Деканоїдзе подібне колись вже зробила в Грузії, внаслідок чого тепер той досвід по введенню електронного документообігу та спілкування правоохоронного органу із громадянами і за допомогою Інтернет, став певним публічним стандартом, і може і потрібен був би використаний і в Україні. Тому що запровадження електронного документообігу в Національній поліції України – це безумовно потрібний крок для значного скорочення часу на виконання обов’язків поліції в будь якому підрозділі – від в рази прискорення розслідувань злочинів, і до реагування на звернення громадян, чи на контроль за діяльністю підлеглих.

На сьогодні ж Національна поліція України ще в кам’яному віці, якщо порівнювати як працює в США так звана система «Страж», аналог якої в Україні міг би вже давно працювати, якби усі керівники Національної поліції України вміли самостійно ефективно використовувати сучасні ІТ-технології.

Євген Костенко, шеф-редактору сайту www.zakonoproekt.org.ua

 

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua