Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Китай активно використовує WeChat для цифрової системи правосуддя 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
22.12.2019

Верховний народний суд Китаю повідомив, що Китай заохочує оцифровувати розгляд судових справ  із використанням кіберпростору і таких технологій, як блокчейн та хмарні обчислення.

Створені в 2017-м в місті Ханчжоу «кібер-суди» були інтегровані в популярний на території Китаю месенджер WeChat.

З моменту створення суду в Ханчжоу Китай створив подібні палати в Пекіні та південному мегаполісі Гуанчжоу. Разом вони прийняли загалом 118 764 справи та уклали 88 401, повідомляє Вищий народний суд.

З моменту запуску в березні до кінця 2019 року штучний інтелект встиг розглянути більше трьох мільйонів судових справ.

Функція «мобільного суду», доступна в месенджері WeChat, не вимагає фізичної присутності учасників процесу в залі. 

Засідання проводить віртуальний суддя, який перед початком розгляду уточнює у позивача, чи не має він заперечень проти розгляду справи в електронній формі. Сам процес проходить у форматі відеочату, а вердикт у справі виносить штучний інтелект. Найчастішими позовами в віртуальному суді стали торговельні суперечки в інтернеті, справи про авторські права і претензії щодо відповідальності за продукцію в електронній комерції. 

В ході демонстрації влада показала, як працює Інтернет-суд Ханчжоу, за допомогою он-лайн інтерфейсу із судовими процесами, що з'являються у відеочаті як суддя AI - у комплекті з аватаром на екрані - спонукає їх представити свої справи.

Зараз сервіс працює в 12 провінціях і регіонах країни. Влада КНР продовжують експериментувати з різними онлайн-інструментами, здатними спростити судовий процес. Якщо вірити статистиці, то близько 90% китайських суден в тій чи іншій мірі використовують механізм вирішення суперечок з використанням інтернету.

www.asiatimes.com https://bit.ly/2EJN7F8

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua