Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Китай буде карати своїх туристів, які дискредитують країну за кордоном 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
27.08.2013

1 жовтня 2013 року в Китаї набуде чинності Закон щодо китайських туристів, які неналежним чином ведуть себе за кордоном, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайт www.telegraph.co.uk1 жовтня 2013 року в Китаї набуде чинності Закон щодо китайських туристів, які неналежним чином ведуть себе за кордоном, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайт www.telegraph.co.uk. Такі туристи будуть зобов'язані поважати місцеві традиції та звичаї тих країн, куди вони приїжджають. А ті туристи, що продовжать себе вести зухвало за межами Піднебесної, можуть бути покарані.

У травні китайський уряд, стурбований непристойною поведінкою деяких своїх туристів за кордоном, вже видав звід правил для своїх туристів, що виїжджають за кордон . Розроблений туристичний закон став радикальної реакцією уряду на національне невдоволення, викликаний жахливої репутацією по всьому світу китайських туристів (майже як російських).

Останнім часом китайські туристи часто потрапляють у фокус світових ЗМІ. Досить згадати, як китайський підліток у Луксорі надряпав своє ім'я на стіні, чий вік - понад 3,5 тисяч років . Або як китайські туристи фотографувалися з вмираючим дельфіном на Хайнань або закидали північнокорейських дітей цукерками, коли ті влаштовували для них шкільні виступи . Певною мірою в сформованій ситуації «винне» зростання добробуту жителів Китаю , завдяки якому з'явилося нове покоління туристів, які ніколи не замислювалися над тим, як потрібно себе вести за межами батьківщини.

Кількість китайських туристів, що виїжджають за рубіж, зросла з 10 мільйонів у 2000 році до 83 мільйонів у 2012 році. А нещодавно китайці навіть випередили американців в списку націй, які найбільше витрачають грошей за кордоном і тепер займають перше місце за цим показником. В той же час, різко зменшилася кількість туристів до Китаю.

У зв’язку із цим, по центральному державному каналу почалася трансляція спеціальних роликів, мета яких - закликати китайських туристів вести себе пристойно, перебуваючи за кордоном.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua