Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Львівський окружний адмінсуд задовольнив позов Львівського міського осередку ПЗВ до очолюваної представником Народної партії міськТВК 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
03.11.2010

Львівський міський осередок Партії захисників Вітчизни звернувся до Львівського окружного адміністративного суду із позовною заявою до Львівської міської виборчої комісії з вимогою зобов'язати Львівську міську виборчу комісію розглянути його скаргу від 31.10.2010 р.

У виборчих бюлетенях і протоколах на дільницях № 11068, 11254, 11018 ЛМО Партія Захисників Вітчизни знаходилася під № 49. І в той самий час у протоколах про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці № 11170, 11198, 11218, 11265 ЛМО ПЗВ була зазначена під номером 39.

ЛМО ПЗВ подала скаргу до Львівської міської виборчої комісії на ці порушення, але скарга була залишена без розгляду.

Відповідно до п. 7 ст. 88 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» від 10.07.2010 року скарга, що стосується порушення, яке мало місце в день голосування, під час підрахунку голосів та встановлення підсумків голосування на дільниці, подана до територіальної виборчої комісії, розглядається відповідною територіальною виборчою комісією у дводенний строк з дня її подання.

Відповідно до повноважень, отримавши скаргу, ЛМВК має право повернути її, залишити без розгляду або розглянути по суті і прийняти рішення, яким задовольнити скаргу повністю або частково чи відмовити в її задоволенні. Фактичні обставини, на які покликається позивач у скарзі від 31.10.2010р., підтверджуються протоколами ДВК і потребували належної правової оцінки з боку ЛМВК. Проте, відповідач жодних дії щодо розгляду скарги не вчинив.

З урахуванням наведеного, Львівський окружний адмінсуд дійшов висновку, що слід задовольнити вимогу Львівського міського осередку Партії захисників Вітчизни до Львівської міської виборчої комісії про визнання незаконними дій та зобов'язання розглянути скаргу Львівського міського осередку Партії захисників Вітчизни на незаконні дії, очолюваної представником Народної партії Львівської міської виборчої комісії.

Те що львівським захисникам Вітчизни в суді вдалося не тільки доказати незаконність дій виборчої комісії, але й примусити її виконати свої обов’язки, підтверджує, що правда завжди на стороні тих, хто шанує Закон, вважає голова обласної організації Партії захисників Вітчизни, заслужений юрист України Павло Барнацький.

Повна адреса  електроного відислання на статтю: http://www.zakonoproekt.org.ua/львівський-окружний-адмінсуд-задовольнив-позов-львівського-міського-осередку-пзв-до-очолюваної-представником-народної-партії-міськтвк.aspx

 
Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua