Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Лише тупістю можна пояснити бажання Міноборони вимагати прийняти окремий закон про державні закупівлі у сфері оборони 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
12.01.2016

Позиція чиновників з Міністерства оборони України про те, що Верховній Раді України слід приймати окремий закон про державні закупівлі у сфері оборони, про що у ефірі «5 каналу» заявив заступник міністра оборони України Юрій Гусєв, є свідчення низького рівня правої підготовки чиновників з Міноборони.

Україна взагалі повинна вже дано почати роботу по систематизації та кодифікації своїх нормативно-правових актів та зменшити їхню.

Гусєв змішав законопроект про державні закупівлі із розробкою спільно з НАТОвськими радниками проекту логістичної доктрини в Збройних силах України, що повністю відповідатиме НАТОвським підходам до забезпечення логістики та змінює систему управління в Міністерстві оборони. Судячи з усього він навіть слабо розуміє, що це різні речі, а створення зайвих пільг для закупівель за державні кошти лише сприятиме корупції і відсутності конкуренції.

І якщо інформація Гусєва про те, що цей проект буде внесено від Президента України, то значить це пропустила АПУ, де куратором правових питань є заступник Глави АПУ колишній адвокат Олексій Філатов, що буде свідчити лише і про рівень АПУ. Вони там судову реформу нормально провести не можуть, а ще й зайві закони-метелики планують приймати.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua