Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


В.Литвин і В.Янукович зобов'язали платити податки з ... хабарів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
06.12.2010

Новий Податковий кодекс України, який після подолання вето Президента України, підписали Голова Верховної Ради України Володимир Литвин та Президент України Віктор Янукович, містить в собі статтю 163 «Об’єкт оподаткування», якою вводиться оподаткування хабарів.

Виглядає ця стаття так:

"Стаття 163. Об’єкт оподаткування.

164.2. До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються:

164.2.12. кошти або майно (нематеріальні активи), отримані платником податку як хабар, викрадені чи знайдені як скарб, не зданий державі згідно із законом, у сумах, які визначені обвинувальним вироком суду незалежно від призначеної ним міри покарання;».

Судячи з усього, на думку авторів цього законопроекту, введення оподаткування хабарів може суттєво додати до Державного бюджету України.

Знайдено і авторів новели про оподаткування хабарів.

re: В.Литвин і В.Янукович зобов'язали платити податки з ... хабарів

13.12.2010 unknown

Судячи з усього, на думку авторів цього законопроекту, введення оподаткування хабарів може суттєво додати до Державного бюджету України.

ВОТ ЛАФА. Заплатил налоги и спи спокойно Шас все взяточники повыбегут из тени.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua