Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Мінфін оцінив ефективність законопроектних робіт нардепів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
18.06.2017

Мінфін визнав проекти депутатів Порошенка-Гройсмана і Яценюка-Турчинова найбільш популістськими.

Мінфін визнав проекти депутатів Порошенка-Гройсмана і Яценюка-Турчинова найбільш популістськими.

Про це свідчить кількість негативних оцінок законопроектів депутатів коаліції, які отримали від Міністерства фінансів України депутати від коаліції Гройсмана - фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" та Яценюка і Турчинова - Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", що міститься у статистиці стосовно експертних висновків Мінфіну України щодо 738 проектів законів, з якої визначено "переможців", що отримали негативні висновки, оприлюднена КВУ.

Слід нагадати, що коаліція вже майже рік не може представити докази, що до її складу входить не менше 226 народних депутатів України. Але така ситуація влаштовує інші фракції і групи, що під час голосувань часто притримують уряд та коаліцію, і тим самим беруть на себе відповідальність за її дії.

Назва депутатської фракції чи групи

Голова депутатської фракції чи групи

Кількість законопроектів, що отримали негативні висновки Мініфіну

Кількісний склад

Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

Герасимов Артур Володимирович

131

140

Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

Бурбак Максим Юрійович

78

81

Фракція Політичної партії "Опозиційний блок"

Бойко Юрій Анатолійович

61

43

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Ляшко Олег Валерійович

56

20

Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Тимошенко Юлія Володимирівна

50

20

Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

Березюк Олег Романович

47

26

Група "Воля народу"

Москаленко Ярослав Миколайович

35

17

Група "Партія "Відродження"

Хомутиннік Віталій Юрійович

32

26

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua