Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Мінюст пропонує обговорити законопроект щодо обрання депутатів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
26.04.2013

Мінюст вирішив порадитися із громадянами щодо способу обрання депутатів по деяких округах.Мінюст вирішив порадитися із громадянами щодо способу обрання депутатів по деяких округах. Не даючи зараз правової оцінки тому, що пропонує Мінюст, надаємо змогу висловитися щодо його пропозицій, що потім до ВР внесе відповідний суб`єкт законодавчої ініціативи

Пропонуємо і Вам висловити свою позицію щодо цього проекту, текст якого ми розмістили на сайті www.zakonoproekt.org.ua в системі "Обговорення законопроектів" .

Мінюст 24.04.2013 розмістив на своєму офіційному сайті повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про повторні вибори народних депутатів України до Верховної Ради України VІІ скликання у деяких одномандатних виборчих округах у зв`язку з неможливістю достовірного встановлення підсумків голосування та результатів виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року».

В повідомленні зазначається, що з метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості та дотримання вимог пункту 3 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, Міністерство юстиції повідомляє про оприлюднення з "22" квітня 2013 року на сайті Міністерства юстиції проекту Закону України "Про повторні вибори народних депутатів України до Верховної Ради України VІІ скликання у деяких одномандатних виборчих округах у зв`язку з неможливістю достовірного встановлення підсумків голосування та результатів виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року" (далі – проект Закону).

Проект Закону розроблено Міністерством юстиції у зв’язку з прийняттям Центральною виборчою комісією постанови від 5 листопада 2012 року № 1931 "Про неможливість достовірного встановлення підсумків голосування та результатів виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року в одномандатних виборчих округах № 94, 132, 194, 197 та 223" та визнанням Вищим адміністративним судом України неможливим достовірне встановлення підсумків голосування та результатів виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року в одномандатних виборчих округах № 11 та 71 (постанова від 8 лютого 2013 року № П/800/99/13).

Проект Закону розроблено з метою забезпечення реалізації громадянами України їх конституційних виборчих прав, дотримання засад загальних, рівних, вільних і справедливих виборів, законності, прозорості та відкритості виборчого процесу та створення законодавчих підстав для проведення повторних виборів народних депутатів України у 11, 71, 94, 132, 194, 197 та 223 одномандатних виборчих округах.

Зауваження та пропозиції до проекту Закону від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань прийматимуться Міністерством юстиції протягом місяця з дня повідомлення про громадське обговорення проекту Закону.

 
Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua