Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Мінюст визнав нелегітимними рішення донецької міськради та ВР АР Крим щодо референдуму, а також призначення Сергія Аксьонова Головою Ради Міністрів АРК 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
06.03.2014

Рішення про призначення Головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим Сергія Аксьонова, рішення Донецької міськради про проведення референдуму про подальшу долю Донбасу та рішення про проведення референдуму щодо статусу Криму і про відставку Уряду автономії є нелегітимними - заявив Міністр юстиції України Павло Петренко, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу мінюсту.Рішення про призначення Головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим Сергія Аксьонова, рішення Донецької міськради про проведення референдуму про подальшу долю Донбасу та рішення про проведення референдуму щодо статусу Криму і про відставку Уряду автономії є нелегітимними - заявив Міністр юстиції України Павло Петренко, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу мінюсту.

«Всі ці рішення приймалися з грубим порушенням Конституції України та законів України і тому є нелегітимними», - наголосив Павло Петренко.

Зокрема, призначення Сергія Аксьонова Головою Ради міністрів АРК було здійснено з порушенням частини четвертої статті 136 Конституції України, частини першої статті 37 Конституції Автономної Республіки Крим, затвердженої Законом України від 23 грудня 1998 року №350-ХІV, пункту 21 частини другої статті 9 Закону України «Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим», статті 7 Закону України «Про Раду міністрів Автономної Республіки Крим.

Рішення про проведення референдуму по статусу Криму і відставку Уряду автономії взагалі приймалися у захопленому будинку ВР АРК та були повністю сфальсифікованими – за вказівкою спікера ВР АРК голосування відбувалося картками-дублікатами, а не особисто депутатами ВР Криму, які під час голосування були відсутні у залі засідань.

«Більше того, таке рішення було прийнято попри те, що стаття 137 Конституції України взагалі не передбачає можливості призначення місцевого референдуму щодо визначення самостійного статусу Автономної Республіки Крим», - повідомив Міністр юстиції.

Павло Петренко наголосив, що всі представники органів місцевого самоврядування, які брали участь у прийнятті подібних незаконних рішень, понесуть за свої дії встановлену законом відповідальність. Оскільки законодавство України містить чіткий правовий механізм протидії подібним неконституційним діям. Міністерство юстиції вживе вичерпних заходів щодо скасування вищевказаних правових актів.@

http://www.minjust.gov.ua/news/44977

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua