Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Мультик головного податківця Олександра Клименка переглянуло вже майже 189 тисяч чоловік 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
03.01.2012

Мультфільм «МІСТО МРІЇ» - кольорова відео-розповідь дітям і дорослим про податки, що Державна податкова служба України випустила за ініціативою свого нинішнього керівника Олександра Клименка та розмістила на Youtube.com, зазначається на веб-сайті www.Zakonoproekt.Org.UA.  Це й ще приклад і того, як державний службовець турбується про те, як очолюваний ним орган сприймає суспільство. Мультфільм не тільки розповідає про те, що таке Державна податкова Службу та які в неї функції, але й демонструє для чого повинні йти податки, і що буде, якщо в державі не будуть зібрані податки.Мультфільм «Місто Мрії» - кольорова відео-розповідь дітям і дорослим про податки Державна податкова служба України випустила за ініціативою свого нинішнього керівника Олександра Клименка , зазначається на веб-сайті www.Zakonoproekt.Org.UA.

Завжди приємно дивитися на професійну роботу людини, яка до того ж хоче показати свою роботу з кращої сторони. І тому дуже важливий цей приклад того, як державний службовець турбується про те, як очолюваний ним орган сприймає суспільство. Мультфільм не тільки розповідає про те, що таке Державна податкова Службу та які в неї функції, але й демонструє для чого повинні йти податки, і що буде, якщо в державі не будуть зібрані податки.

Зрозуміло, що зібрання податків, а також їхнє ефективне використання – це різні речі.

І неприпустимо, та не може залишитися безкарним порушення вимог Постанови Кабінету Міністрів України вiд 04.04.2001 № 332 «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного і місцевих бюджетів» щодо того, що розмір граничних сум витрат на придбання державними органами комп'ютерів (персональний комп'ютер (системний блок, монітор, клавіатура, маніпулятор «миша») не може перевищувати 7200 гривень.

На сьогодні всі знають про порушення цих норм, яке здійснив Апарат Верховної Ради України, коли придбав персональні комп’ютери не за 7200 грн, а за 11319 грн. У той час як досить «крутий» ноутбук Dell Inspiron N5110 (210-35786Blk) Diamond Black коштує на розетці всього 6253 грн. ($ 772), а його характеристики (екран 15.6" (1366x768) LED HD, глянцевий / Intel Core i7-2630QM (2.0 ГГц) / RAM 4 ГБ / HDD 640 ГБ / nVidia GeForce GT 525M, 1 ГБ / DVD+/-RW / LAN / Wi-Fi / Bluetooth 3.0 / веб-камера / DOS / 2.7 кг / чорний) задовольняють як роботу в офісі, так і за його межами.

Причому дивно, що ніхто не звернув увагу на те, що Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, як і інші народні депутати, не звернули увагу на те, що придбав Апарат Верховної Ради України не ноутбук, а стаціонарний комп’ютер, до того ж таких розмірів, що просто не розмістяться на робочому місці народних депутатів України у сесійній залі Верховної Ради України по вулиці Грушевського,5.

І тут напевно потрібно, щоб ініціативу Олександра Клименка підхопили і Міністр фінансів України Федір Ярошенко та Голова Державної казначейської служби України Сергій Харченко, а також Прем'єр-міністр України Микола Азаров та 1-й віце-прем'єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, тоді можливо суспільство побачить і те, як реально повинні вони захищати дотримання бюджетної дисципліни та не допускати придбання дорогих авто, комп’ютерів тощо.

Дивно, але засоби масової інформації та інтернет-видання так званого опозиційного спрямування, такі як УП, ТВі, 5 канал тощо, а також їхні журналісти, що постійно нагадують про порушення виконавчою владою бюджетного законодавства, у цьому випадку різко замовчали і щодо прикладу такого грубого порушення не вимагають від виконавчої влади усунення цього порушення.

І тут є, напевно, особиста зацікавленість в замовчуванні, бо сума, яку було витрачено з порушенням, в декілька разів перевищує ту, яка висувалася в обвинуваченні колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка.

Євген Костенко,

шеф-редактор веб-сайту Zakonoproekt.Org.UA, президент Українського аналітичного центру

 
Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua