Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


МВС України за сприянням структур Російської Федерації оголосило відбір на посади начальників ряду ГУМВС і УМВС 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
20.03.2014

19.03.2014 року на офіційному веб-сайті МВС України оприлюднено оголошення про відбір на заміщення вакантних посад начальників ГУМВС, УМВС України в Київській, Львівській, Волинській та Тернопільській областях.

Цікавим є те, що документи та анкета кандидата повинні надсилатися поштою або передаватися до Департаменту кадрового забезпечення МВС України і зазначена електронна адреса на російському поштовику mail.ru, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на офіційний веб-сайт МВС України.  Проблема використання державними органами і їхніми посадовими особами електронних адрес на поштових сервісах інших держав не є новою, але коли саме таке відомство використовує її на поштовому сервісі країни, що розпочала військові дії проти України, то це, як мінімум дивно. Можливо варто і спецслужбам та підрозділам внутрішньої безпеки, яких дуже багато, як мінімум, в спеціальних, правоохоронних та інших так званих силових відомств, перевірити доцільність використання електронних адрес на поштових серверах противника, у всіх державних органах, якщо вони були нездатні це зробити, як мінімум, в таких відомствах.Цікавим є те, що документи та анкета кандидата повинні надсилатися поштою або передаватися до Департаменту кадрового забезпечення МВС України і зазначена електронна адреса на російському поштовику mail.ru, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на офіційний веб-сайт МВС України.

Проблема використання державними органами і їхніми посадовими особами електронних адрес на поштових сервісах інших держав не є новою, але коли саме таке відомство використовує її на поштовому сервісі країни, що розпочала військові дії проти України, то це, як мінімум дивно. Можливо варто і спецслужбам та підрозділам внутрішньої безпеки, яких дуже багато, як мінімум, в спеціальних, правоохоронних та інших так званих силових відомств, перевірити доцільність використання електронних адрес на поштових серверах противника, у всіх державних органах, якщо вони були нездатні це зробити, як мінімум, в таких відомствах.

Ось кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

•  наявність повної вищої освіти;

•  вільне володіння державною мовою та бажано іноземною мовою;

•  навички аналітичної роботи, роботи з документами, знання основ діловодства;

•  знання основних міжнародних та вітчизняних нормативно-правових документів у правоохоронній сфері;

•  досвід роботи на керівних посадах у правоохоронних органах не менше чотирьох років.

Не можуть бути обраними або призначеними на вище зазначені посади особи, які:

•  визнані у встановленому порядку недієздатними;

•  мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

•  у разі прийняття на службу будуть безпосередньо підпорядковані або підлеглі особам, які є їх близькими родичами чи свояками;

•  не відповідають кваліфікаційним вимогам.

До комісії по відбору подаються такі документи:

•  копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;

•  копії першої та другої сторінки паспорта, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;

•   документи та матеріали, які підтверджують досвід роботи кандидата у правоохоронних органах.

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи та анкета кандидата надсилаються поштою або приймаються з 9.00 до 18.00 за адресою: 01601, м. Київ, вул. Богомольця, 10, Департамент кадрового забезпечення МВС України, телефон для довідок 044-256-17-01, електронна адреса vkto1991@mail.ru".

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua