Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


МЗС України повідомило, що буде дотувати діяльність туристичних фірм РФ 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
04.05.2015

Окрім громадян України літаком ПС ЗСУ з м. Катманду планують вирушити громадяни інших держав. З відповідним проханням про допомогу в евакуації з Непалу через Україну звернулися дипломатичні представництва та окремі громадяни Польщі, Латвії, Франції, Молдови, Швеції, Грузії та Росії, країни яких мають значно гіршу ніж Україна економічну ситуацію, і тому рекомендували вивезення значно більшої кількості своїх громадян за їхній власний кошт (біля 600 дларів) і кошт туристичних фірм.МЗС України розповсюдило інформацію станом на 12:20 год. 4 травня 2015 р. щодо питання евакуації громадян України з Непалу. За рахунок коштів МЗС, хоча чому б до цього не залучити кошти туристичних фірм, що отримали доходи від організацій цього розважального туру, було забезпечено транспортний супровід та харчування громадян України, у готелях розміщено 27 осіб. Ще близько 20 осіб найближчим часом буде переміщено в готелі Катманду, а декілька громадян протягом доби самостійно повернулися в Україну. Квіток до України коштує біля 600 доларів.

Ті, хто залишаються в Непалі, знаходяться в наметовому таборі на території резиденції Почесного консула України в Катманду. Громадяни України забезпечені їжею, водою, першим необхідним.

Інформація про загиблих або постраждалих в результаті землетрусу громадян України не надходила.

Зараз у списку на повернення в Україну -- близько 70 громадян України.

Наразі українські дипломати розглядають всі можливі варіанти евакуації громадян України з Непалу.

Станом на 19:00 02 травня 2015 р. формувався та уточнювався список на евакуацію з Непалу, до якого було включено близько 100 осіб.

Окрім громадян України літаком ПС ЗСУ з м. Катманду планують вирушити громадяни інших держав. З відповідним проханням про допомогу в евакуації з Непалу через Україну звернулися дипломатичні представництва та окремі громадяни Польщі, Латвії, Франції, Молдови, Швеції, Грузії та Росії, країни яких мають значно гіршу ніж Україна економічну ситуацію, і тому рекомендували вивезення значно більшої кількості своїх громадян за їхній власний кошт (біля 600 дларів) і кошт туристичних фірм.

 Зокрема, Генеральним консульством України в Стамбулі було надано необхідну допомогу в тимчасовому розміщенні та переоформленні авіабілетів на іншу дату для повернення на Батьківщину громадянці України, яка прибула з Катманду рейсовим літаком самостійно.

Відповідне сприяння у поверненні в Україну надається Посольством України в РФ – забезпечено проживання трьом нашим співвітчизникам, їм надається допомога у оформленні документів і придбання квитків для повернення на Батьківщину.

Станом на 16:00 02 травня 2015 р. дипломатичними каналами таки було тримано дозвіл на здійснення посадки в м. Катманду 03 травня 2015 р. о 16:00 для літака ПС ЗСУ, який без дозволу вилетів 29.04.2015 р, і яким планується евакуювати громадян України з Непалу.

Серед громадян України розповсюджується інформація щодо запланованої евакуації та збору з о 14:00 03 травня 2015 р.  біля приміщення Почесного консульства України в Катманду (Meeting point – Honorary Consulate of Ukraine in Kathmandu (Nepal) +977 9851055720; +977 9851052797;+1 6477254932, address: № 122, Bhagwan Marg, Naxal, Kathmandu).

Для забезпечення поширення цього повідомлення МЗС України звернулося до українських операторів мобільного зв’язку з проханням терміново розповсюдити серед абонентів-резидентів України, які перебувають на території Індії та Непалу, відповідну інформацію.

За попередніми даними до списків на евакуацію внесено 80 громадян України.

Станом на 12:00 02 травня 2015 р. МЗС володіє інформацією про перебування на території Непалу 210 громадян України. Дані про загиблих (постраждалих) українців відсутні, проте з 46 співвітчизниками не вдається вийти на зв’язок.

Оперативна група Департаменту консульської служби МЗС України, яка працює у м. Катманду (Непал), продовжує працювати над встановленням зв’язку з громадянами України у зоні стихійного лиха. Наразі стабільний зв’язок підтримується з близько 100 громадянами.

Станом на 20:00 01 травня 2015 р.  МЗС володіє інформацією про перебування на території Непалу 210 громадян України. Дані про загиблих (постраждалих) українців відсутні, проте з 46 співвітчизниками не вдається вийти на зв’язок.

Оперативна група Департаменту консульської служби МЗС України, яка працює у м.Катманду (Непал), продовжує працювати над встановленням зв’язку з громадянами України у зоні стихійного лиха. Наразі, стабільний зв’язок підтримується з близько 100 громадянами.

Крім того, триває робота по зосередженню громадян в безпосередній близькості до пункту збору – Почесного консульства України в Катманду. За повідомленням оперативної групи, до 10 громадян повинні прибути сьогодні з віддалених районів Непалу до столиці, Катманду.

На 01 травня 2015 р. з країни виїхало 26 громадян України (9 – самостійно, 12 евакуйовані через Москву, 5 – через Варшаву).

На даний час близько 100 громадян України підтверджують готовність евакуюватися та знаходяться в Катманду (з них 10 осіб доїжджають до столиці).

Кількість бажаючих евакуюватися громадян України зростає.

Водночас, 21 громадянин України повідомив про відмову виїхати з Непалу. Із 46 особами контакт встановити не вдається.

Інформації про загиблих чи постраждалих громадян України не надходило.

 Станом на 14:00 01 травня 2015 р. МЗС володіє інформацією про перебування на території Непалу 209 громадян України. Дані про загиблих (постраждалих) українців відсутні, проте з 48 співвітчизниками не вдається вийти на зв’язок.

Станом на 13.00 год. 1 травня 2015 р. групою наших консулів, які працюють в Непалі, встановлено  контакт зі 103 громадянами України, які знаходяться в Катманду.

Готовність евакуюватися в Україну підтвердили 44 громадянина України, 2 громадян РФ. Також ще близько 20 іноземців звернулись до українських консулів з проханням бути евакуйованими нашими силами.

4 громадян України протягом останньої ночі виїхали з Непалу самостійно. Троє планують відбути самостійно з Катманду сьогодні ввечері.

Інформація щодо постраждалих або загиблих громадян України не надходила.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua