Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


МЗС України пояснив причини відмови громадянам України у в’їзді до Російської Федерації 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
20.11.2013

МЗС України пояснив причини відмови громадянам України у в’їзді до Російської ФедераціїУ 2013 році Російська Федерація посилила відповідальність іноземців та осіб без громадянства за порушення міграційного режиму РФ та правил перебування іноземців в Росії, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на МЗС України.

Встановлення заборони на в’їзд іноземців на територію Росії є одним із заходів, які активно застосовуються російською стороною до порушників міграційного режиму.

Перелік підстав для встановлення заборони в’їзду на територію РФ визначено положеннями Федерального Закону РФ “Про порядок виїзду з РФ та в’їзду в РФ” від 15.08.1996 року № 114-ФЗ, зокрема:

- перевищення дозволеного терміну перебування на 30 і більше діб під час  попереднього відвідування РФ;

- неодноразове (два і більше) протягом трьох років притягнення в РФ до адміністративної відповідальності;

- ухилення від сплати податку або адміністративного штрафу в період попереднього перебування в РФ або невідшкодування витрат, пов'язаних з адміністративним видворенням за межі РФ.

У разі встановлення щодо іноземця такої заборони, відомості про це вносяться до Центрального банку даних з обліку іноземних громадян та осіб без громадянства, що тимчасово перебувають або постійно проживають на території РФ.

Відповідно до законодавства РФ, інформація про встановлену заборону на в’їзд до Російської Федерації надається органами Федеральної міграційної служби РФ  особисто громадянину, якому було відмовлено у в’їзді, або його представнику (уповноваженому нотаріально посвідченою довіреністю) на підставі заяви та документа, що посвідчує особу громадянина або його представника.

З метою з’ясування причин встановлення та терміну дії заборони громадяни, яким було відмовлено у в’їзді в Російську Федерацію, можуть особисто або через законного представника надіслати до ФМС РФ (107078, м.Москва, Боярський провулок, 4) запит щодо причини та строку дії заборони на в’їзд до країни чи направити електронне звернення шляхом заповнення відповідної форми на офіційному сайті цієї установи www.fms.gov.ru у розділі “звернення громадян”.

Рішення про встановлення заборони в’їзду в Російську Федерацію може бути оскаржене в судовому порядку.

У зв’язку з цим, МЗС вкотре звертає увагу громадян України, які планують свої закордонні поїздки чи перебувають за кордоном, на необхідність дотримання законів країни перебування.

Водночас МЗС України опрацьовує з російською стороною заходи, що уможливлюють безперешкодну реалізацію законних прав та інтересів громадян України при перетині українсько-російського кордону.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua