Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


На Російській Федерації все частіше розуміють небезпеку від мігрантів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
15.09.2013

Збільшується, майже вдвоє розмір штрафів за порушення міграційного законодавства, включаючи сферу трудової діяльності , а в разі неодноразового притягнення до адміністративної відповідальності правопорушник депортується.  В якості забезпечувальних заходів для мігрантів з країн СНД депутати пропонують ввести такі самі заходи, які вже давно використовують в країнах ЄС  - обов’язок іноземців мати поточний банківський рахунок із сумою не менше шести прожиткових мінімумів, і  при в'їзді до країни пред'являти для підтвердження фінансову виписку про це.  www.zakonoproekt.org.ua/В Санкт-Петербурзі, як і у багатьох великих містах Російської Федерації проблеми неконтрольованого доступу мігрантів на ринок праці набула небажаних розмірів. Тому до Законодавчих зборів Санкт-Петербурга було внесено законопроект щодо серйозного обмежування доступу мігрантів, введення додаткових вимог щодо норм їхнього перебування, а також працевлаштування в Росії іноземних громадян.

За даними розробників законопроекту у Санкт-Петербурзі у 2012 році перебувало від 750 тисяч до понад 1 млн осіб з країн СНД , при квоті на іноземну робочу силу в 166 тисяч 32 особи. А через відсутність належного обліку і контролю за мігрантами зі сторони органів державної влади регіонального та федерального рівнів відсутні дані про фактичні адреси перебування зазначених осіб. Всі, хто перебуває на території Санкт-Петербурзі понад встановленої норми квотування, перебувають у статусі туристів і, за логікою, повинні поповнювати міський бюджет у зв'язку з використанням послуг туристичної сфери, експонованих містом. Але  фактично міський бюджет несе колосальні збитки, у зв'язку з використанням даними «туристами» послуг соціальної інфраструктури. Оскільки ці особи, замість відвідування музеїв та інших закладів культури, насправді, працюють на будівельних та інших об'єктах підприємницької діяльності, не сплачуючи жодних податків, отримуючи заробітну плату з тіньового сектору економіки, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua і з посиланням на сайт Законодавчих Зборів Санкт-Петербурга - www.assembly.spb.ru.

На думку авторів законопроекту, внаслідок великих прогалин у федеральному законодавстві проблема мігрантів становить загрозу національній безпеці держави. До того ж, вже зараз сприяє зростанню етнічної злочинності, і, як наслідок цього, простежується зростання соціальної напруженості і нетерпимості серед громадян Російської Федерації.  

Петербурзькі депутати планують ввести заборону для іноземців на вступ на державну цивільну та муніципальну службу, а також на службу в поліцію, органи Слідчого комітету та прокуратури Російської Федерації, виконувати обов'язки командира і входити до складу екіпажу повітряного судна цивільної авіації, військового корабля РФ і літального апарату державної чи експериментальної авіації, працювати  на об'єктах і в організаціях, діяльність яких пов'язана із забезпеченням безпеки Російської Федерації.

Хоча на думку деяких експертів це є зайвим щодо тих посад, які передбачені законом про державну службу, яким це і так заборонено.

У той час в Україні особи з подвійним громадянством можуть перебувати на роботі в аналогічних органах, а наявність родичів за кордоном не є перепоною для роботи в спецслужбах і зовнішній розвідці. Законопроект щодо обмеження служби у подібних органах для таких осіб був внесений до Верховної Ради України колишнім Президентом України Віктором Ющенком, але не пройшов друге читання.

Одночасно із цим планується обмежити доступ іноземців та осіб без громадянства , які тимчасово перебувають чи тимчасово проживають на території на території Російської Федерації до робіт по   перевезенню пасажирів і багажу на маршрутах регулярних перевезень автомобільним транспортом міського та приміського сполучення , а також міським наземним електричним транспортом..

Збільшується, майже вдвоє розмір штрафів за порушення міграційного законодавства, включаючи сферу трудової діяльності , а в разі неодноразового притягнення до адміністративної відповідальності правопорушник депортується.

В якості забезпечувальних заходів для мігрантів з країн СНД депутати пропонують ввести такі самі заходи, які вже давно використовують в країнах ЄС  - обов’язок іноземців мати поточний банківський рахунок із сумою не менше шести прожиткових мінімумів в Російській Федерації і  при в'їзді до країни пред'являти для підтвердження фінансову виписку про це.

Екстраполюючи для України проблеми, які виникли на Російській Федерації, доцільно було б для вирішення проблеми незаконної міграції і вже існуючих проблем на ринку праці для населення країни, ввести норму щодо обов’язкової реєстрації усіх тих, хто в’їжджає в Україну, в тому числі і відбирання біометричних даних, примусова робота на громадських роботах для того, аби оплатити свою депортацію, а не покладати ці витрати на українців, встановлення для осіб, що запрошують на роботу іноземців розміру мінімальної заробітної плати на рівні максимальної заробітної плати для кваліфікованих спеціалістів такого профілю, введення кримінальної відповідальності за незаконне працевлаштування мігрантів.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua