Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


На сайті Азарова з'явилися піктограми Facebook і RSS 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
27.05.2011

Начебто звичайна подія - на сайті Кабінету Міністрів України з'явилися піктограми Facebook і RSS, є незвичайною по суті, оскільки на більшості офіційних веб-сайтів органів державної влади і місцевого самоврядування України на сторінках до цього немає ні RSS , ні тим більше Facebook, зазначається на сайті Zakonoproekt.Org.UA .

Саме тому є важливим факт, що Кабінет Міністрів України відкрив у Facebook версії Урядового порталу. Официальное представительство органов исполнительной власти Украины" російською мовою - Официальное представительство органов исполнительной власти Украины" та англійською мовою - "Government portal.Official website of Executive power bodies of Ukraine" .

Тепер, як мінімум, чиновники міністерств і відомств та органів місцевого самоврядування не зможуть відмовлятися розміщати на відповідних офіційних веб-сайтах доступ до інформації через RSS-канали (Really Simple Syndication (RSS) - дуже просте придбання інформації ), які застосуються для трансляції контенту на більшості новинних сайтах світу.

А це у свою чергу, сприятиме полегшенню доступу громадян і ЗМІ до інформації органів державної влади і органів місцевого самоврядування.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua