Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


На сайті Zakonoproekt.Org.UA розпочато обговорення законопроекту №3306 "Про житлові товариства". 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
01.10.2013

Даний законопроект №3306  від 20.09.2013 р. "Про житлові товариства", що ми розмістили на сайт www.zakonoproekt.org.ua для обговорення за пропозицією читача,  стосується теми, через яку в сусідній країні вже йдуть цілі баталії - хто, скільки і чому повинен платити за житло в кому ми живемо. В Україні ці проблеми також почали виникати. І ми повинні бути до них готовими.Наш читач @Сергей Третяк запропонував обговорити законопроект №3306 від 20.09.2013 р. "Про житлові товариства".

Проект №3306 вже  розміщено на сайті Zakonoproekt.Org.UA за адресою: http://www.zakonoproekt.org.ua/zakon.aspx?mid=107 .

Кожен, хто бажає висловити свої реальні пропозиції щодо законопроекту, може зареєструватися на сайті www.zakonoproekt.org.ua/Secure/Register.aspx , і внести пропозицію щодо норм, які його зацікавили та викласти там свій коментар.

Результати обговорення (пропозиція щодо редакції певної норми і коментар щодо доцільності цієї зміни) будуть передані авторам законопроекту у вигляді порівняльної таблиці у форматі, що використовується у Верховній Раді України.

Це не перше звернення до сайту Zakonoproekt.Org.UA  із такими проханнями.

На сайті Zakonoproekt.Org.UA Ви можете ознайомитися:

із проектами, що вже обговорювалися на сайті - www.zakonoproekt.org.ua/zakonoproekty.aspx , та

чинними законами, які також обговорювалися на сайті - www.zakonoproekt.org.ua/zakony.aspx, і за результатами яких були внесені поправки до чинних законів.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua