Zakonoproekt.Org.UA

 


На сайті Zakonoproekt.Org.UA розпочато обговорення законопроекту №3306 "Про житлові товариства". 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
01.10.2013

Даний законопроект №3306  від 20.09.2013 р. "Про житлові товариства", що ми розмістили на сайт www.zakonoproekt.org.ua для обговорення за пропозицією читача,  стосується теми, через яку в сусідній країні вже йдуть цілі баталії - хто, скільки і чому повинен платити за житло в кому ми живемо. В Україні ці проблеми також почали виникати. І ми повинні бути до них готовими.Наш читач @Сергей Третяк запропонував обговорити законопроект №3306 від 20.09.2013 р. "Про житлові товариства".

Проект №3306 вже  розміщено на сайті Zakonoproekt.Org.UA за адресою: http://www.zakonoproekt.org.ua/zakon.aspx?mid=107 .

Кожен, хто бажає висловити свої реальні пропозиції щодо законопроекту, може зареєструватися на сайті www.zakonoproekt.org.ua/Secure/Register.aspx , і внести пропозицію щодо норм, які його зацікавили та викласти там свій коментар.

Результати обговорення (пропозиція щодо редакції певної норми і коментар щодо доцільності цієї зміни) будуть передані авторам законопроекту у вигляді порівняльної таблиці у форматі, що використовується у Верховній Раді України.

Це не перше звернення до сайту Zakonoproekt.Org.UA  із такими проханнями.

На сайті Zakonoproekt.Org.UA Ви можете ознайомитися:

із проектами, що вже обговорювалися на сайті - www.zakonoproekt.org.ua/zakonoproekty.aspx , та

чинними законами, які також обговорювалися на сайті - www.zakonoproekt.org.ua/zakony.aspx, і за результатами яких були внесені поправки до чинних законів.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми