Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Начальнику тепер заборонено дзвонити підлеглому до дому 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
10.01.2018

З 1 січня набере чинності трудовий закон, за яким французькі робітники отримують законне право не перевіряти службову адресу електронної пошти поза робочим часом та "право відключати" смартфони, оскільки Франція прагне укладати угоди, які дозволять забезпечити гнучкість роботи, а також шкоди їх здоров'ю, а організації з більш ніж 50 працівниками зобов'язані розпочати переговори, щоб визначити права працівників ігнорувати свої смартфони.З 1 січня набере чинності трудовий закон, за яким французькі робітники отримують законне право не перевіряти службову адресу електронної пошти поза робочим часом та "право відключати" смартфони, оскільки Франція прагне укладати угоди, які дозволять забезпечити гнучкість роботи, а також шкоди їх здоров'ю, а організації з більш ніж 50 працівниками зобов'язані розпочати переговори, щоб визначити права працівників ігнорувати свої смартфони.

Цей захід був введений міністром праці Майрамом Ель Хомрі та представленій ним у вересні 2015 року доповіді    про вплив "інформаційного ожиріння" на здоров'я багатьох робітників.

Робочий тиждень у більшості французів 35 годин.

https://www.theguardian.com/money/2016/dec/31/french-workers-win-legal-right-to-avoid-checking-work-email-out-of-hours

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua