Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Наступник Азарова додав йому жару 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
19.09.2011

Депутатам пропонують внести зміни щодо опису та ставок ввізного мита на деякі товари №8452-д зареєстровано 19.09.2011, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.Ініціатори законопроекту - народні депутати України: Хомутиннік В.Ю.,Пінчук А.П.,Горбаль В.М. та Царьов О.А.Депутати регіонали вирішили підправити відношення Азарова до кондиціонерів. Вони пропонували внести зміни щодо опису та ставок ввізного мита на деякі товари №8452-д зареєстровано 19.09.2011, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Ініціатори законопроекту - народні депутати України: Хомутиннік В.Ю., що є черговим наступником М.Азарова на чолі комітету, який вирішує питання фінансів і банківської діяльності, Пінчук А.П.,Горбаль В.М. та Царьов О.А.

Головним комітетом визначено Комітет з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики.

Попередню версію проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" (щодо ставок ввізного мита на кондиціонери)№8452 вніс ще 28.04.2011 року від імені Кабінету Міністрів України М.Я.Азаров.

Кабмін тоді пропонував внести до Митного тарифу України зміни щодо вилучення з текстових описів товарних підкатегорій 8415810010 та 8415820010 УКТЗЕД слів «кондиціонери промислові автономні» та забезпечення здійснення класифікації кондиціонерів на національному рівні деталізації УКТЗЕД у залежності від їх споживчої потужності.

На думку Кабінету Мінгістрів України прийняття проекту обґрунтовується потребою ліквідації проблем при митному оформленні товарів, що належать до зазначених товарних підкатегорій, пов’язаних із складністю чи неможливістю чіткого встановлення їх належності до «кондиціонерів промислових автономних».

Суть пропозиції молодих регіоналів ще невідома, оскільки текст їхнього законопроекту ще не роздано народним депутатам України. Про особливу зацікавленість регіоналів щодо законопроекту свідчить те, що одночасно із його реєстрацією вже зареєстровано і проект постанови Ради про прийняття проекту за основу.

Текст законопроекту Проект Закону 19.09.2011

Пояснювальна записка Пояснювальна записка 19.09.2011

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua