Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Нацкомфінпослуг повідомив: "За події на майдані Незалежності та Грушевського страховик звільняється від обов’язку виплати страхового відшкодування" 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
10.02.2014

страховик звільняється від обов’язку виплати страхового відшкодування, належать, зокрема, події, що безпосередньо або опосередковано пов’язані з військовими діями будь-якого роду, настали внаслідок внутрішніх безладів тощо.Нацкомфінпослуг повідомив, що за події на майдані Незалежності та Грушевського страховик звільняється від обов’язку виплати страхового відшкодування

Згідно заяви Нацкомфінпослуг, до ризиків, які не підлягають страхуванню або випадків, в яких страховик звільняється від обов’язку виплати страхового відшкодування, належать, зокрема, події, що безпосередньо або опосередковано пов’язані з військовими діями будь-якого роду, настали внаслідок внутрішніх безладів тощо.

Події, які мають місце на майдані Незалежності та вулицях країни, належать до таких випадків, інформує сайт  www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Нацкомфінпослуг.

Останнім часом у засобах масової інформації поширюється  інформація стосовно запровадження деякими страховими компаніями спеціальних програм категорії «Страхування від Майдану» .

Нацкомфінпослуг  звернув  увагу на необхідність перевіряти наявність у компаній відповідних правил страхування, що дозволяють їй впроваджувати такі програми, аби не бути введеним в оману. 

Згідно статті 17 Закону України «Про страхування» договори страхування укладаються окремо для кожного виду відповідно до правил страхування, які затверджуються в Нацкомфінпослуг. У разі, якщо страховик запроваджує нові правила страхування або якщо до правил страхування вносяться зміни чи доповнення, страховик повинен зареєструвати ці зміни в Нацкомфінпослуг.

Голова Нацкомфінпослуг також звернув увагу на особливу специфіку, що має місце при страхуванні зазначених ризиків. Таке страхування можливе, якщо у правилах страхування міститься інформація, що договором страхування (за домовленістю сторін) можуть бути зняті виключення щодо специфічних ризиків і може бути передбачено страхування подій, які безпосередньо або опосередковано пов’язані з військовими діями будь-якого роду чи настали внаслідок внутрішніх безладів. Крім того, договір страхування має містити чітке визначення ризиків, що підлягають страхуванню.

Нацкомфінпослуг окремо звернув увагу, що певні категорії громадян вже є застрахованими відповідно до законодавства про соціальне страхування або відповідно до законодавства про здійснення професійної діяльності. Це працівники прокуратури, Міністерства надзвичайних ситуацій тощо.

Зважаючи на високий ризик появи непідтвердженої інформації на хвилі підвищеного попиту щодо пропонування таких послуг, Нацкомфінослуг закликав споживачів ретельно перевіряти будь-які факти стосовно програм, які мають спекулятивний характер, і у випадку сумнівів щодо їх достовірності повідомляти до Сервісного центру Нацкомфінпослуг.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua