Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Навіщо Януковичу вороги, коли є донецькі міліціонери 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
02.04.2012

МВС знов виявилася в центрі уваги. І не лише тому, що на інформацію щодо побиття Завадського в райвідділі МВС органи МВС оперативно не повідомили своєї позиції: "Факт підтверджується, винні притягнуті до відповідальності. Питання взяв під контроль сам Міністр І.Захарченко.", або: "Факт не підтверджується - ось результати судмедекспертизи".Черговий скандал із листівками в Донецьку, знов нагадав народну мудрість: «Доручи дурню Господу молитися, він собі й лоба розіб'є».

Ну якби мова йшла про розклеювання в невстановленому місці, то це обвинувачення було б зрозуміло, безвідносно того, що клеїли, чи то рекламний плакат, чи політичну листівку. Хоча сама ситуація й нагадує, що скоро вибори, і міліціянтів, ще з кінця минулого року почали просто "кошмарити" по всій країні, а як себе вести в такій ситуації їм команда не поступала. От якийсь дуже розумний у Донецьку, таке формулювання й придумав. Хоча, якби і не придумав випадково, то опонентам самим потрібно було б придумати. І тому подяку донецьким міліціянтам вони просто повинні оголосити.

Такі системні дії є викликом саме тим в органах влади, хто повинен займатися зв'язками органу державної влади з громадськістю. Правда на сьогодні в органах влади таку роботу розуміють лише як перейменування прес-служб :).

Ситуація з І.Завадським, щодо якого газета "Факти" написала, що відомого акордеоніста Ігоря Завадського били в міліції протягом семи годин, вимагаючи написати явку з повинною. Про це адвокат Завадського Євгенія Закревська розповіла газеті "Факти", посилаючись на слова музиканта. Як і про те, що адвоката до Завадського не пускали чотири дні, і допустили тільки 29 березня.

МВС знов виявилася в центрі уваги. І не лише тому, що на інформацію щодо побиття Завадського в райвідділі МВС органи МВС оперативно не повідомили своєї позиції: "Факт підтверджується, винні притягнуті до відповідальності. Питання взяв під контроль сам Міністр І.Захарченко.", або: "Факт не підтверджується - ось результати судмедекспертизи".

Це новий скандал, типу того, що про провину Міністра внутрішніх справ України В.Захарченка в смерті шахтаря-чорнобильця в Донецьку. І це при тому, що й палатка була не МВС, а МНС, і забирали її працівники МНС, а не МВС. Просто обидві служби промовчали, і крайнім, дякуючи своїй службі зв’язків з громадськістю, виявився міністр МВС В.Захарченко.

Або ситуація з ex.ua, коли сайти МВС і Кабміну невипадково почалися завалюватися ще до появи в громадян інтересу до ситуації з ex.ua, а не із-за хакерських атак. А потім речник МВС ні з того, ні з чого заявив, що МВС само користується краденими програмами. Це було приблизно так, як у свій час Г.Герман заявила про зняті судимості Януковича, яких на той час, де-юре й не було.

На своїй першій прес-конференції до 100 днів роботи, до речі, цікавій, і такій, що давала б до 100 повідомлень, міністр МВС надав дуже багато статистики, яка могла б слугувати достойною відповіддю на звинувачення Керівника Представництва Європейської Комісії в Україні Тишейри, які він закинув Президенту України В.Януковичу щодо невиконання обіцянок боротьби з корупцією. Але статистика так і не з’явилася, не лише на англомовній сторінці МВС в Інтернет, але й на україномовній сторінці. Розміщення її скороченої версії із запізненням у блозі міністра, який практично, поки що, мало хто читає, хоч якось дало можливість побачити її в інших виданнях.

У наслідках такого оприлюднення, могли б сумніватися лише ті, кому авторитет навіть не відомства, а й України в цілому, просто начхати, я вже не кажу про отриманий вплив, якби статистику Міністерства внутрішніх справ України поєднати зі статистикою Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України, яку, за особистим дорученням Генерального прокурора України В.Пшонки та попереднього Голови СБУ В.Хорошковського прес-службі до цього часу не дозволяли розміщати в Facebook.

Тому й приходиться зазначити, що МВС, ГПУ й СБУ - це ті відомства, інформації з яких, якщо і виходить, то дуже часто на сторінках інших видань,та й ще із запізненням. Чого ж тоді ображатися. що не росте авторитет цих органів у населення.

Євген Костенко, шеф-редактор сайту www.Zakonoproekt.Org.UA, президент Українського аналітичного центру

© 2012, www.Zakonoproekt.Org.UA 

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua