Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


НКЦПФР вжила заходи до ПАТ «Міський комерційний банк»  

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
11.10.2017

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) вжила заходи до ПАТ «Міський комерційний банк», який вирішив приховати інформацію стосовно цього ПАТ, яке у у встановлені законодавством строки повинна бути  надана  НКЦПФ для  оприлюднення на Агентством з розвитку інфраструктури фондового ринку України  на сайті smida.gov.ua.Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) вжила заходи до ПАТ «Міський комерційний банк», який вирішив приховати інформацію стосовно цього ПАТ, яке у у встановлені законодавством строки повинна бути  надана  НКЦПФ для  оприлюднення на Агентством з розвитку інфраструктури фондового ринку України  на сайті smida.gov.ua.

Як виявила перевірка, на сторінці ПАТ «Міський комерційний банк» https://smida.gov.ua/db/participant/34353904 відсутня:

у підрозділі «Річна інформація (XML)»  відносно  ПАТ «Міський комерційний банк» (ЄДРПОУ 34353904) - інформація за 2014 р. відсутня взагалі, а за 2015 р. вона є неповною стосовно посадових осіб, що займали ці посади до 09.11.2015 р. 

у підрозділі «Особлива інформація (XML)» - інформація за 2014 р. є неповною стосовно посадових осіб, що займали ці посади після 09.11.2015 р., а за 2015 р. вона відсутня взагалі.

Як стало відомо із повідомлення НКЦПФР, за встановленими фактами Комісією, відповідно до свого рішення від 01.10.2012 №844, наразі вживаються заходи щодо проведення процедури правозастосування у відношенні ПАТ «Міський комерційний банк» в порядку визначеному Законом України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» та Правилами розгляду справ про порушення вимог законодавства на ринку цінних паперів та застосування санкцій, затверджених рішенням Комісії від 16.10.2012 №1470.

В США ніхто собі не міг би уявити, щоб в когось могла б навіть подумки з'явитися ідея не надати Комісії США з цінних паперів і бірж США (SEC) інформацію. що передбачена законами чи їхніми актами.

Саме тому подібна принципова позиція НКЦПФР показує, що дякуючи жорсткій та оперативній реакції на порушення закону про цінні папери та фондовий ринок, НКЦФР не лише потрібно надати відповідні зміни до Законів, аби отримавши такі самі повноваження, як і Комісія США з цінних паперів і бірж США, ринок цінних паперів і фондовий ринок витягнуть економіку України із .економічної кризи

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua