Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Нові російські закони дають право безкоштовно лікуватися в приватних клініках 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
23.07.2012

З 1 січня 2013 року набувають чинності два федеральні закони про обов'язкове медичне страхування в Російській Федерації №№ 326 і 323 , внаслідок чого кардинально змінюється система фінансування лікарень, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA .  Тепер фінансування медичних установ буде здійснюватися тільки із фонду обов'язкового медичне страхування. Обласні бюджети більше не будуть фінансувати лікарні.  Тобто лікарням будуть платити за кожного вилікуваного громадянина. А це призведе не лише до підвищення якості медичного обслуговування, але й підвищенню заробітної плати в лікарів. Звісно багато тих лікарів, що не вміють працювати залишаться без роботи. Але це буде стимулом для підвищення професійного рівня і освоєння нових методик лікування, в тому числі, і в приватних клініках, оскільки тепер можна буде оплачувати лікування громадян і там.  Такі позитивні російські новації привертають увагу і на Україні. Особливо зараз, коли усі обговорюють недавню смерть у Президентській клініці "Феофанія" актора Богдана Ступки та заяву його сина про те, що батько помер, а а поруч із не було навіть лікаря. Тим більше, що ці ідеї обговорювалися ще у 1998 році, коли на піку екологічних мітингів московські комісії виїжджали до Запоріжжя для розгляду вимог щодо рішень екологічних мітингів у цьому промисловому місті.З 1 січня 2013 року набувають чинності два федеральні закони про обов'язкове медичне страхування в Російській Федерації №№ 326 і 323 , внаслідок чого кардинально змінюється система фінансування лікарень, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA .

Тепер фінансування медичних установ буде здійснюватися тільки із фонду обов'язкового медичне страхування. Обласні бюджети більше не будуть фінансувати лікарні.

Тобто лікарням будуть платити за кожного вилікуваного громадянина. А це призведе не лише до підвищення якості медичного обслуговування, але й підвищенню заробітної плати в лікарів. Звісно багато тих лікарів, що не вміють працювати залишаться без роботи. Але це буде стимулом для підвищення професійного рівня і освоєння нових методик лікування, в тому числі, і в приватних клініках, оскільки тепер можна буде оплачувати лікування громадян і там.

Такі позитивні російські новації привертають увагу і на Україні. Особливо зараз, коли усі обговорюють недавню смерть у Президентській клініці "Феофанія" актора Богдана Ступки та заяву його сина про те, що батько помер, а а поруч із не було навіть лікаря. Тим більше, що ці ідеї обговорювалися ще у 1998 році, коли на піку екологічних мітингів московські комісії виїжджали до Запоріжжя для розгляду вимог щодо рішень екологічних мітингів у цьому промисловому місті.

Дивно що ніхто зараз не каже про те, що відбувається в звичайних київських лікарнях, я вже не кажу про маленькі міста чи села. Лікарі в Україні точно слабенькі часто бувають, і у Феофанії також. Багато лікарів, навіть погано знає де в інструкції на ліки є розділ протипоказання і що там написано. "Феофанія" - це ж "блатна" клініка". А тому визначні спеціалісти, в яких є багато практика, там, у більшості своїй не працюють, вони працюють в інститутах АМНУ, де є потік і практика величезна (лікарі - це досвід отримують на тих, хто помер чи вижив). Спеціалістів туди запрошують на консультації, вони там постійно не працюють.

Хоча щодо відсутності лікаря під час смерті Б.Ступки - це, більш за все, емоції в сина, який знаючи, що батько у такому важкому стані, фактично при смерті, пішов до дому. На поверсі там точно є лікар на 30-40 палат х 2 хворих. + є медична сестра. Якщо Ступка був в реанімації, то там ще датчики підключені. Але більш за все, людина вже помирала, і ті болі, що є при раку кісток. вони своє дали знати.

Піариитися на цій смерті, це не етично. Серцевий напад був, але йому точно не могли б перешкодити, бо організм вже був без сил. Тож людина пішла, і нехай їй земля пухом буде.

Така зараз підготовка у вузах, і це не сьогодні почалося. Потрібно зменшувати кількість медуніверситетів і студентів, яких готують за наші кошти для закордону, а вкладати в інструментальну базі і підготовку на самій сучасній техніці і методиках, як молодих студентів, так і перекваліфікацію тих, хто вже має лікарський диплом. Необхідно створювати потужні технологічні центри в кожній області чи регіоні, щоб обладнання і технології рятували більше людей. Розвивати свою медичну промисловість і випуск генериків, бо та кількість грошей, що уходить на захід, - могла б бути ефективніше використана саме в нас. Але про це мало хто буде говорити.

Євген Костенко

 
Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua