Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Обама послав всі установи на мобільники 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
27.05.2012

Президент США Барак Обама зобов’язав усі державні установи аби вони забезпечували більше своїх послуг через мобільні додатки, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайт Білого домуПрезидент США Барак Обама зобов’язав усі державні установи аби вони забезпечували більше своїх послуг через мобільні додатки, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайт Білого дому і mashable.com.

Підписаний Обамою меморандум під назвою "Електронний уряд: Створення платформи 21-Держстоліття, щоб краще служити американському народу" вимагає, щоб протягом 12 місяців кожна державна установа забезпечила, аби, принаймні два види послуг, що використовуються населенням, були доступні людям на мобільних пристроях протягом 12 місяців.

"Надто довго, американські люди були змушені пересуватися по лабіринту інформації в різних державних програмах, щоб знайти необхідні їм послуги», йдеться в заяві. Барак Обама вважає, що: "Американці заслуговують уряду, який працює на них в будь-який час, в будь-якому місці і на будь-якому пристрої".

Установи також повинні забезпечити відкритий доступ до своїх інтернет-ресурсів для сторонніх розробників, через АРІ за замовчуванням. Протягом 90 днів усі державні установи повинні відкрити сторінки на своїх веб-сайтах (URL формат WWW. [Агентство]. Gov / digitalstrategy) для інформування про виконання вимог цієї директиви (http://www.whitehouse.gov/sites/default/files/uploads/2012digital_mem_rel.pdf ) .

 

 
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua