Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Онопенко домовився, щоб судді Верховного Суду їздили на засідання до Страсбургу  

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
23.09.2011

Також у ході зустрічі було обговорено проблему виконання судами України рішень Європейського Суду з прав людини, необхідність вироблення відповідних висновків і узагальнень на основі цих рішень, необхідність участі українських суддів і, зокрема, суддів Верховного Суду у судових засіданнях Європейського Суду з метою вивчення його судової практики й уникнення помилок у вітчизняних судових процесах.www.zakonoproekt.org.uaУ Верховному Суді України відбулася зустріч Голови Верховного Суду України Василя Онопенка з Генеральним директором Генерального директорату з прав людини та правових питань Ради Європи Філіпом Буайя.

Філіп Буайяна наголосив на ключовій ролі Верховного Суду в утвердженні прецедентного права в Україні, оскільки з цим напряму пов’язаний ефективний захист прав людини на національному рівні, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на прес-службу Верховного Суду України. А та кількість скарг із України, що накопичилася нині в Європейському суді з прав людини, свідчить про те, що в Україні гостро назріла необхідність вироблення ефективних внутрішньодержавних механізмів, спрямованих на недопущення порушень прав людини.

Також у ході зустрічі було обговорено проблему виконання судами України рішень Європейського Суду з прав людини, необхідність вироблення відповідних висновків і узагальнень на основі цих рішень, необхідність участі українських суддів і, зокрема, суддів Верховного Суду у судових засіданнях Європейського Суду з метою вивчення його судової практики й уникнення помилок у вітчизняних судових процесах.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua