Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Ощадбанк звільнив співробітника, що пожартував в Twitter Ощадбанку щодо пенсіонерів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
10.08.2012

Оперативна реакція керівництва Ощадбанку на суспільне відношення до діяльності в соціальних мережах, який мав місце на Російській Федерації, показує всім, хто займається соціальними мережами, як важливо не тільки не робити помилки, але й правильно і якомога швидше їх виправляти.Заступник голови правління Ощадбанку Белла Златкіс від імені Ощадбанку Російської Федерації висловила вибачення перед усіма пенсіонерами Російської Федерації за недоречний жарт співробітника Ощадбанку в мережі Twitter – «Народний лайфхак: Якщо на стіні крейдою написати «Ощадбанк», у стіни утворюється черга з 30 пенсіонерок. Хто пробував? Працює?», зазначається на веб-сайті www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на Управління громадських зв’язків Ощадбанку Російської Федерації.

В своєму листі голові президії центрального правління Союзу пенсіонерів Росії Валерію Рязанському Б.Златкіс повідомила, що цього співробітника звільнено з роботи, Ощадбанк вибачається перед пенсіонерами, і його позиція у відношенні до пенсіонерів «завжди була й буде самою шанобливою».

Оперативна реакція керівництва Ощадбанку на суспільне відношення до діяльності в соціальних мережах, який мав місце на Російській Федерації, показує всім, хто займається зв'язками з громадськістю та соціальними мережами, і у першу чергу Facebook, Twitter, GOOGLE+ тощо, як важливо не тільки не робити помилки, але й правильно і якомога швидше їх виправляти.

Євген Костенко,

шеф-редактор веб-сайту www.Zakonoproekt.Org.UA

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua