Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Парламентські ледарі вирішили продовжувати завантажувати журналістів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
07.09.2011

Я радий, що Голова Верховної Ради України В.Литвин, якому вже надоїло відповідати на мої пропозиції проводити акредитацію журналістів на строк повноважень Верховної Ради України чергового скликання, а не на кожну сесію, на кінець то зробив це, зазначає політолог Євген КостенкоПрес-служба Верховної Ради України оприлюднила повідомлення про затвердження нового Положення про порядок акредитації журналістів, працівників засобів масової інформації при Верховній Раді України, яке набуло чинності з 6 вересня, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA з посиланням на прес-службу Верховної Ради України.

Я радий, що Голова Верховної Ради України В.Литвин, якому вже надоїло відповідати на мої пропозиції проводити акредитацію журналістів на строк повноважень Верховної Ради України чергового скликання, а не на кожну сесію, на кінець то зробив це, зазначає політолог Євген Костенко.

Тепер акредитація журналістів, працівників засобів масової інформації при Верховній Раді України проводиться Прес-службою Апарату Верховної Ради України шляхом надання індивідуальних акредитаційних карток на строк повноважень Верховної Ради України чергового скликання. Текст Положення і зразками оформлення подання або заяви на акредитацію знаходиться на веб-сайті Верховної Ради України.

Але все рівно, парламентські чиновники, що розробили проект Положення за сприяння юристів Інституту медіа права, Українського незалежного центру політичних досліджень, та погоджено з Головою Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації А.Шевченком, залишилося дурне правило, коли акредитацію, тим більше разову, неможна провести через Інтернет, як це роблять, скажімо, в МЗС України.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua